ISAF EXCLUSIVE https://www.isafexclusive.com Güvenlik Fuarı ve Konferansı Fri, 27 Mar 2020 07:02:50 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 ISAF EXCLUSIVE 4. YILINI TAMAMLADI https://www.isafexclusive.com/isaf-exclusive-4-yilini-tamamladi/ Fri, 27 Mar 2020 07:00:11 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1730 Düzenlediği ilk yıldan bu yana sektördeki birçok paydaşı bir araya getiren ISAF Exclusive hem konferans hem de fuar kısmıyla katılımcı ve ziyaretçilerin mümkün olabilecek en keyifli ve faydalı şekilde ayrılacakları bir etkinliği hayata geçirmiş oldu. Sektördeki en önemli markaların üretici ve temsilcileri olan firmaların deneyimleri ile çok özel katılımcılar yine bizlerle beraberdi. Katılımcıların mümkün olan …

The post ISAF EXCLUSIVE 4. YILINI TAMAMLADI appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
Düzenlediği ilk yıldan bu yana sektördeki birçok paydaşı bir araya getiren ISAF Exclusive hem konferans hem de fuar kısmıyla katılımcı ve ziyaretçilerin mümkün olabilecek en keyifli ve faydalı şekilde ayrılacakları bir etkinliği hayata geçirmiş oldu.

Sektördeki en önemli markaların üretici ve temsilcileri olan firmaların deneyimleri ile çok özel katılımcılar yine bizlerle beraberdi. Katılımcıların mümkün olan en yüksek verimi almasını amaçlayan ISAF Exclusive, Covid-19 sebebi ile oluşan durumun sonucunda istediği ve çalışmalarının karşılığı olan verimi istenilen ve beklenen düzeyde gerçekleştiremese de ISAF Exclusive yine kurumlar ve sektör firmaları tarafından takip edilen bir organizasyon olarak tamamlandı.

Açılış töreninde Kamu Kurumları, Emniyet Teşkilatı, Jandarma Genel Komutanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetlerini temsilen üst düzey yetkililer yer aldı. Aynı zamanda özel sektör temsilcileri de açılış törenimizde dinleyicimiz olarak bizlerle bir aradaydı.

ISAF Exclusive konferans kısmıyla da yine oldukça ilgi çekici ve günümüz için büyük öneme sahip içerikleriyle birlikte başladı. Tüm oturumlarda konuşmacı ve panelist olarak alanlarında uzman ve söz sahibi kişiler sunumlarını ilgililere aktardı. Yaşanan sinerji ile birlikte daha verimli bir şekilde oturumlar gerçekleşti.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’nın ilk gününün akşamında gerçekleşen lansman ve açılış yemeğinde gerçekleşecek olan INTERPEX Fuarımızın detayları da katılımcı firmalarımız, kurumların önemli yetkilileri ve davetli sektör firmaları ile paylaşıldı. İkinci günün akşamında gerçekleşen gala yemeğimiz ise katılımcı firmalarımızın sektör bağını güçlendirerek keyifli bir şekilde günü noktaladı.

The post ISAF EXCLUSIVE 4. YILINI TAMAMLADI appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
ISAF EXCLUSIVE 4. YILINDA YİNE MUHTEŞEM BAŞLADI! https://www.isafexclusive.com/isaf-exclusive-4-yilinda-yine-muhtesem-basladi/ Thu, 12 Mar 2020 11:30:18 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1724 ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı Emniyet Teşkilatı Yetkilileri, Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları, Daire Başkanları ve birçok önemli sektör temsilcisinin katılımları ile bugün Sheraton Ankara Hotel&Convention’da açıldı. CONFEX (Conference-Exhibition) formatında düzenlenmekte olan ISAF Exclusive’de gelişmiş güvenlik teknolojilerine dair tüm ürün grupları sergilenecek. Sınır ve alan koruma güvenliğine yönelik uzun menzilli tarama kameralar, küresel mücadele içinde olunan …

The post ISAF EXCLUSIVE 4. YILINDA YİNE MUHTEŞEM BAŞLADI! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı Emniyet Teşkilatı Yetkilileri, Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları, Daire Başkanları ve birçok önemli sektör temsilcisinin katılımları ile bugün Sheraton Ankara Hotel&Convention’da açıldı.

CONFEX (Conference-Exhibition) formatında düzenlenmekte olan ISAF Exclusive’de gelişmiş güvenlik teknolojilerine dair tüm ürün grupları sergilenecek. Sınır ve alan koruma güvenliğine yönelik uzun menzilli tarama kameralar, küresel mücadele içinde olunan Corona Virüs tespitinde kullanılan termal kameralar, AVM’lerde zorunlu hale gelen plaka tanıma sistemleri, kalabalık alanların güvenliğinde kullanılan kişi sayma ve yüz tanıma özelliğine sahip kameralar, alarmlar, geçiş sistemleri ve daha fazlası…

Fuar ve konferansa ilgi ilk günden oldukça yoğun olarak başlamış durumda. Güvenlik sektöründen üst düzey isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı ISAF Exclusive Konferansı, önemli paylaşımların ve bilgilendirmelerin yapıldığı özel bir platform olma görevini bu sene bir kez daha üstlendi. Kamu kurum ve kuruluşlarından birçok temsilcinin konferans dinleyicisi ve fuar ziyaretçisi olarak yer aldığı ISAF Exclusive, önemli iş ilişkilerinin kurulmasına da vesile olacak. ISAF Exclusive’in açılışında en çok göze çarpan ise ziyaretçilerini yoğun olarak kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticilerinin ve sektör profesyonellerinin oluşturuyor olmasıydı.

Sektöre dair ana gündem maddelerinin ve gelecekte hayatımıza girecek sektörel gelişmelerin yer aldığı ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, 12 ve 14 Mart tarihleri boyunca ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

The post ISAF EXCLUSIVE 4. YILINDA YİNE MUHTEŞEM BAŞLADI! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
RİVO GÜVENLİK SİSTEMLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE! https://www.isafexclusive.com/rivo-guvenlik-sistemleri-isaf-exclusivede/ Mon, 09 Mar 2020 13:24:10 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1652 Rivo Güvenlik Sistemleri,  güvenilir imaj çizgisini sürekli kılmak için zamanı, malzeme ve teknolojik ekipmanlarını müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre verimli ve etkin kullanarak, mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmaya çalışmanın yanı sıra her türlü israfı önleyerek ülke ekonomisine fayda sağlamayı hedefleyen ve çevreye zarar verecek davranışlardan kaçınmaya özen gösteren bir firmadır. Yaptıkları işlerle, çalıştırdıkları elemanlarla, …

The post RİVO GÜVENLİK SİSTEMLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
Rivo Güvenlik Sistemleri,  güvenilir imaj çizgisini sürekli kılmak için zamanı, malzeme ve teknolojik ekipmanlarını müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre verimli ve etkin kullanarak, mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmaya çalışmanın yanı sıra her türlü israfı önleyerek ülke ekonomisine fayda sağlamayı hedefleyen ve çevreye zarar verecek davranışlardan kaçınmaya özen gösteren bir firmadır. Yaptıkları işlerle, çalıştırdıkları elemanlarla, kullandıkları teknolojilerle beğeniliyor, seviliyor ve takdir ediliyor olmaları sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olmalarını sağlamaktır.

ISAF Exclusive ile 2020 yılında yaptıkları yenilikleri tüm ziyaretçilere ve katılımcılara kolay bir biçimde ulaştırmayı hedefleyen firma yetkilileri CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri, diğer güvenlik sistemleri (kapı dedektörleri ve x –ray cihazları) ile fuarda yerlerini alacaklar. Ayrıca ISAF Exclusive 2020’ye özel olarak, son zamanlarda ihtiyaç duyulan ve bu ihtiyacı gidermeye yönelik olarak ürettikleri Termal Kamera’nın tanıtımı yapacaklardır. ISAF Exclusive hakkında yorumlarını sorduğumuz şirket yöneticileri Hamdi Kepez ve Tayfun Kepez, “Sektörün önde gelen firmalarını seçkin ziyaretçilerle buluşturan, firmaların yeniliklerini ve çözümlerini rahat tanıtma imkânı bulduğu önemli bir etkinlik.” yorumlarını yaptılar.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Rivo Güvenlik Sistemleri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

The post RİVO GÜVENLİK SİSTEMLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
EDS ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE’DE! https://www.isafexclusive.com/eds-elektronik-isaf-exclusivede/ Fri, 06 Mar 2020 14:15:27 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1644 1990 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan EDS Elektronik, Elektronik Güvenlik sektöründe Türkiye’nin gelişmiş ve dünya standartlarında üretim tesislerinden birine, teknolojik cihazlara ve standartlara sahiptir. Türkiye geneline ve 35′i aşkın ülkeye ürün ve teknolojilerini ihraç ederek birçok projede yer almaktadır. Üretimi dışında ithalatta da kaliteyi koruyan EDS, Hanwha Techwin, Samsung Wisenet, FLIR, IPX, UTC, Kilsen, …

The post EDS ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
1990 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan EDS Elektronik, Elektronik Güvenlik sektöründe Türkiye’nin gelişmiş ve dünya standartlarında üretim tesislerinden birine, teknolojik cihazlara ve standartlara sahiptir. Türkiye geneline ve 35′i aşkın ülkeye ürün ve teknolojilerini ihraç ederek birçok projede yer almaktadır. Üretimi dışında ithalatta da kaliteyi koruyan EDS, Hanwha Techwin, Samsung Wisenet, FLIR, IPX, UTC, Kilsen, NetworX,  Zerowire, Texecom, Aleph, Klaxon, Supra, CQR,Paxton, Solo, GJD, Unitech, Phihong gibi konusunda lider dünya devi firmaların distribütörlüğünü ve dağıtımını yapmaktadır.

ISAF Exclusive ile yerli ürünlerini ve Hanwha markasını en iyi şekilde tanıtmayı, yeni bağlantılar kurmayı, var olan bağlantılarını güçlendirmeyi ve ilişkilerini ilerletmeyi hedefleyen EDS Elektronik, ISAF Exclusive 2020’ye özel piyasaya yeni sunduğu yerli ürünlerle ziyaretçilerini buluşturacaktır. Türkiye’deki ilk yerli Adresli Gaz Algılama Sistemi ve Kablosuz Alarm Sistemleri’ni görücüye çıkacaktır. Bu ürünlerine ek olarak EDS Elektronik standını ziyaret eden ziyaretçilerimiz Hanwha Techwin’in Wisenet CCTV ürünlerini canlı ürün demolarıyla standlarında inceleme imkanı bulabileceklerdir. Yerli tasarım olan Neptune, Janus ve Esense ürünleri de canlı gösterim yapacakları ürün grupları arasında yer alacaktır. Ayrıca tek başına çalışan, buton ve ipli WC ürünlerinin de yer aldığı Engelli Yardım ve Sesli Uyarı Sistemleri de fuarda ziyaretçileri ile buluşacaktır. 2020 yılında da Ar-Ge merkezi çalışmaları ile yerli ürün tasarımlarını arttırarak, yerli üretim ile güvenlik sektörüne yeni teknolojik ürünler sunmayı planlamaktadır. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini sorduğumuz EDS Elektronik Pazarlama Müdürü Vildan Keser, “Elektronik güvenlik sektöründe Isaf Exclusive bayi, entegratör ve son kullanıcı ile üretici ve distribütörleri buluşturan köprü niteliğinde başarılı bir platformdur.” değerlendirmesini yaptı.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de EDS Elektronik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

The post EDS ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
INTEGRAS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! https://www.isafexclusive.com/integras-ilk-kez-isaf-exclusivede/ Fri, 06 Mar 2020 14:14:39 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1642 2000’lerden bu yana Integras, Sistem Entegratörü olmak için altyapısına yatırım yapmaktadır. Integras yıllar boyunca Kiev, Priştine’de ofisler açmış ve ABD, Belçika, İtalya, Avusturya, İngiltere, Çin, Katar ve Hollanda’da ortaklıklar kurmuştur. Integras, sürekli gelişen bir BT pazarına yanıt olarak kurulmuştur. Ağını sağlam tutmak için ise bünyesine yeni markalar eklemeyi sürdürmektedir. 2020 itibari ile ilk kez ISAF …

The post INTEGRAS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
2000’lerden bu yana Integras, Sistem Entegratörü olmak için altyapısına yatırım yapmaktadır. Integras yıllar boyunca Kiev, Priştine’de ofisler açmış ve ABD, Belçika, İtalya, Avusturya, İngiltere, Çin, Katar ve Hollanda’da ortaklıklar kurmuştur. Integras, sürekli gelişen bir BT pazarına yanıt olarak kurulmuştur. Ağını sağlam tutmak için ise bünyesine yeni markalar eklemeyi sürdürmektedir.

2020 itibari ile ilk kez ISAF Exclusive’e katılacak olan INTEGRAS, fuar ile yeni müşteri portföyü oluşturmayı ve farklı ülkeler ile projeler geliştirmeyi hedeflemektedir. ISAF Exclusive 2020’ye özel, savunma sektörüne fayda katacağına inandıkları yeni ve yerli üretim olan bir ürünlerini anlatacak olan INTEGRAS, bu ürünün yanı sıra diğer savunma ekipmanlarını da fuar ziyaretçileri için sergiliyor olacak. ISAF Exclusive ile ilgili yorumlarını da aktaran INTEGRAS yetkilileri, “sektör için ne kadar başarılı ve faydalı bir fuar olduğunun farkındayız.” değerlendirmesini yaptı.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de INTEGRAS’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

The post INTEGRAS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
HAN ELEKTRONİK İLK YILDAN BERİ ISAF EXCLUSIVE’DE https://www.isafexclusive.com/han-elektronik-ilk-yildan-beri-isaf-exclusivede/ Tue, 03 Mar 2020 12:47:44 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1627 HAN Elektronik olarak 2002 yılından bu yana gelişmeleri ve hizmetlerini sizlere ulaştırabilmenin heyecanını çözüm ortaklarıyla paylaşıyor. Firma; geçen süre içerisinde sektörde birçok yeniliklerle önayak olmuş, ARGE çalışmalarına verdiği önemle sektöre yön veren firmalar arasında yer almıştır. Han Elektronik olarak, gelinen noktada bünyelerinde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte oldukları çözümleri, Türkiye’nin genelinde …

The post HAN ELEKTRONİK İLK YILDAN BERİ ISAF EXCLUSIVE’DE appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
HAN Elektronik olarak 2002 yılından bu yana gelişmeleri ve hizmetlerini sizlere ulaştırabilmenin heyecanını çözüm ortaklarıyla paylaşıyor. Firma; geçen süre içerisinde sektörde birçok yeniliklerle önayak olmuş, ARGE çalışmalarına verdiği önemle sektöre yön veren firmalar arasında yer almıştır. Han Elektronik olarak, gelinen noktada bünyelerinde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte oldukları çözümleri, Türkiye’nin genelinde 2000’i aşkın bayi ağları ile sahip oldukları değerleri korumayı hedeflemektedirler. Hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile kendine ait yönetim binasında faaliyetlerini sürdürmeye ve sektöre örnek kuruluşlardan biri olmaya devam etmek için çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmeyi hedeflemektedirler.

Bu bağlamda Türkiye’nin Güvenlik Çözümü AVerDiGi ve SPY markaları ile Analog ve IP sistemlerde tek platform tek yazılım CCTV çözümleri, Kurumsal video gözetim çözümleri için proje segmenti Milesight Network çözümleri ve IoT sensörlü ürünler, Dünya devi Honeywell Yangın Alarm Sistemleri, Akıllı Ev destekli SPY Hırsız Alarm çözümleri ve Alarm Takip Yazılımı, Kameraya Gömülü Plaka Tanıma Yazılımı, Network ürünleri ve Kablosuz aktarıcılar ve Yapay Zeka destekli Video gözetim çözümleri sunacakları temel çözümler olacak. Bunların yanında teknolojik anlamda H265+ teknolojisi, SIP/VoIP desteği, 4K destekli kameralar, 180/360° derece panoramik kameralar, yüz tanıma kameraları, 3. Parti entegre yazılımlar, akıllı analizli cihazlar, adresli yangın algılama çözümleri ve yapay zeka uygulamaları ve LORA Teknolojisi ’ne sahip IoT sensörlü ürün grupları tanıtacakları diğer teknolojiler arasında yer alacak. 2020 ISAF Exclusive Fuarı’nda markalarını ve firmalarını anlatırken kalitelerini,  yenilikleri takip etme ve uygulama hızlarını,  her koşulda çözüm sunabilecekleri ürün çeşitliliklerini ve her anlamda çözüm ortaklarının yanında olduklarını ön plana çıkarmayı planlıyorlar. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini sorduğumuz Han Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Melis İnce Maden, “ISAF Fuarı’na düzenlendiği ilk yıllardan beri aralıksız olarak her sene katılmaktayız. Sektörel anlamda bizler ile değerli partnerlerimiz arasında köprü olduğu,  teknolojik yenilikleri çözüm ortaklarımıza sunmamıza olanak sağladığı ve ince çizgisini hiçbir zaman bozmadığı için ISAF’ı başarılı bir organizasyon olarak görmekteyiz.” değerlendirmesini yaptı.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Han Elektronik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

The post HAN ELEKTRONİK İLK YILDAN BERİ ISAF EXCLUSIVE’DE appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
DIGITAL DREAMS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! https://www.isafexclusive.com/digital-dreams-ilk-kez-isaf-exclusivede/ Tue, 03 Mar 2020 12:45:56 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1625 2020 yılında ilk kez ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’na katılacak olan DIGITAL DREAMS Bilgisayar-Yazılım, Network Sistemleri ağırlıklı ürün ve hizmetlerimizi sergilemeyi planlıyor. Özellikle Network sistemlerinde kendi tasarımlarını sunacak olan firma fuar için hazırlıklarını sürdürüyor. ISAF Exclusive ile şirket ve marka bilinirliğini, faaliyet, çözüm ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine tanıtarak yeni iş ilişkileri kurmak ve sektöre kendi …

The post DIGITAL DREAMS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
2020 yılında ilk kez ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’na katılacak olan DIGITAL DREAMS Bilgisayar-Yazılım, Network Sistemleri ağırlıklı ürün ve hizmetlerimizi sergilemeyi planlıyor. Özellikle Network sistemlerinde kendi tasarımlarını sunacak olan firma fuar için hazırlıklarını sürdürüyor. ISAF Exclusive ile şirket ve marka bilinirliğini, faaliyet, çözüm ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine tanıtarak yeni iş ilişkileri kurmak ve sektöre kendi yenilikçi çözümlerini sunmak fırsatından etkili bir şekilde yararlanmayı hedefliyor. 2020 yılına dair hedeflerini ve ISAF Exclusive hakkında yorumlarını sorduğumuz DIGITAL DREAMS Şube Müdürü Mohammed NIGM, “2020 Yılı bizim için her şeyin başlangıç noktasıdır. Bu yıl olabildiğince kaliteli ürün ve hizmet sunmak için maksimum efor harcıyor ve doğru kararlar almaya çalışarak müşteri portföyümüzü genişletmeyi hedefliyoruz. ISAF Exclusive’in ise şirketler ve müşteriler açısından tüm işleyiş yönünden faydalı olduğunu düşünüyor ve bu nedenle de kendi çapımızda gerekli yatırımları yaparak fuara katılıyoruz. ISAF Exclusive katılımcı şirketler için tanıma, tanıtma, ağ genişletme ve yeni iş birliği fırsatları yaratıyor. Biz de bu fırsatlardan yararlanmak ve kendi ürün, hizmet ve çözümlerimizi tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize sunmayı planlıyoruz.” şeklinde yorumladılar.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de DIGITAL DREAMS’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

The post DIGITAL DREAMS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
ISAF EXCLUSIVE, 2020 KOSGEB DESTEKLERİ KAPSAMINDA! https://www.isafexclusive.com/isaf-exclusive-2020-kosgeb-destekleri-kapsaminda/ Thu, 27 Feb 2020 08:18:45 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1613 ISAF Exclusive, 2020 fuar takvimde tekrar KOSGEB destekleri kapsamında yer alıyor. ISAF Exclusive katılımcıları bu sene 50 m2’ye kadar destek alabilecekler. Sektör temsilcilerinin faydalanacağı destekler ile ilgili olarak m2 oranı ise; Toplam 379 m2 / Firma başına maksimum destek 50 m2 şeklindedir.

The post ISAF EXCLUSIVE, 2020 KOSGEB DESTEKLERİ KAPSAMINDA! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
ISAF Exclusive, 2020 fuar takvimde tekrar KOSGEB destekleri kapsamında yer alıyor. ISAF Exclusive katılımcıları bu sene 50 m2’ye kadar destek alabilecekler.

Sektör temsilcilerinin faydalanacağı destekler ile ilgili olarak m2 oranı ise;

Toplam 379 m2 / Firma başına maksimum destek 50 m2 şeklindedir.

The post ISAF EXCLUSIVE, 2020 KOSGEB DESTEKLERİ KAPSAMINDA! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
PİMSER 2. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! https://www.isafexclusive.com/pimser-2-kez-isaf-exclusivede/ Wed, 26 Feb 2020 10:32:33 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1608 PİMSER’in ağırlıklı faaliyet alanı Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Yangın Algılama İhbar Sistemleri gibi ürün gruplarının malzeme satış, kurulum ve entegrasyonudur. Sektördeki proje firmalarına IDIS, Hikvision, BeSafe, Tattile, Nedap, Gunnebo ve Bioaffix gibi markalar ile satış, pazarlama ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. IDIS ve BeSafe markalarının tek yetkili resmi distribütörüdür. Hikvision, Tattile, …

The post PİMSER 2. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
PİMSER’in ağırlıklı faaliyet alanı Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Yangın Algılama İhbar Sistemleri gibi ürün gruplarının malzeme satış, kurulum ve entegrasyonudur. Sektördeki proje firmalarına IDIS, Hikvision, BeSafe, Tattile, Nedap, Gunnebo ve Bioaffix gibi markalar ile satış, pazarlama ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. IDIS ve BeSafe markalarının tek yetkili resmi distribütörüdür. Hikvision, Tattile, Nedap, Gunnebo ve Bioaffix’in yetkili satıcısı ve onaylı teknik servisidir. PİMSER, komple güvenlik çözümlerini içeren şartname oluşturulmasına ve mevcut şartnamelerin incelenerek uygun markalı ürünler ile çözüm üretilmesine destek vermektedir. Satış ve satış sonrası teknik destek hizmetinin yanı sıra, satışa sunulan tüm markaların bakım ve onarımını da kapsayan teknik servis hizmeti de sağlamaktadır. Ayrıca ürün tedarik hizmetleri ile yetinmeyen firma, müşterilerinin sektörde karşılaştıkları sorunlara kaliteden ödün vermeden nitelikli çözümler üreterek fark yaratmayı amaçlamaktadır.

PİMSER, son kullanıcı diye nitelendirdiğimiz ihtiyaç sahibi kurum ve kuruluşların birebir olarak üretici ve temin edici firmalarla bir araya getirildiği etkinlik olan ISAF Exclusive’de 2. kez yer alacak olmaktan dolayı memnuniyet duyuyor. ISAF Exclusive için hazırlıklarını sürdüren firma yetkilileri bu yıl hazır üründen ziyade tasarlayıp ürettikleri ürünlerinin nihai kullanım şekillerini sunmayı planlıyor. Bunun yanı sıra PİMSER standına uğrayan ziyaretçiler Nedap, Zenitel, Idis, Hikvision ve imalatını firmanın gerçekleştirdiği taşınabilir görüntüleme ve izleme/kayıt sistemleri gibi ürün ve marka gruplarını inceleyebileceklerdir. 2020 yılına dair hedeflerini ve ISAF Exclusive’e dair değerlendirmelerini de sorduğumuz Sayın Ahmet Kemal Oral, “Üretim ve Entegrasyon ile katma değer oluşturmayı planlıyoruz. Hedefimiz son kullanıcı ihtiyaçlarını en kapsamlı şekilde karşılayan çözümler üretmek. Satış, temin, üretim ve yazılım ile bir araya getirdiğimiz sistemlerle kullanıcı dostu ürünlerimizi tanıtmayı ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sayede tek tek ürünlerden elde edilen faydadan ziyade toplu halde çalışan sistemler ile verimliliği arttırarak ve aslında kullanıcı tarafından bilinse dahi faydalanılamayan özellikleri sonuna kadar kullanıcılarımıza sunmaya çalışıyoruz. ISAF Exclusive ise güzel ve iyi planlanmış bir organizasyon. Sektörün güvenilir ve bilinen firmalarını bir araya getiren verimli bir fuar.” değerlendirmesinde bulundu.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de PİMSER’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

The post PİMSER 2. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
ÖZAK GEÇİŞ TEKNOLOJİLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE! https://www.isafexclusive.com/ozak-gecis-teknolojileri-isaf-exclusivede/ Wed, 26 Feb 2020 10:31:59 +0000 https://www.isafexclusive.com/?p=1606 ÖZAK 1974 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk turnike üreticisidir. Geçiş Teknolojileri alanında turnike,  road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer ürün gruplarının üretimini yapmaktadır. Özak, 24.000 m2 kapalı alana kurulu, kendine ait tesislerde üretimini sürdürmekte ve 80’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. ÖZAK Avrupa, Ortadoğu, Arap Yarımadası, Uzak Doğu, Asya, Rusya ve ABD bölgelerinde referanslara …

The post ÖZAK GEÇİŞ TEKNOLOJİLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>
ÖZAK 1974 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk turnike üreticisidir. Geçiş Teknolojileri alanında turnike,  road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer ürün gruplarının üretimini yapmaktadır. Özak, 24.000 m2 kapalı alana kurulu, kendine ait tesislerde üretimini sürdürmekte ve 80’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. ÖZAK Avrupa, Ortadoğu, Arap Yarımadası, Uzak Doğu, Asya, Rusya ve ABD bölgelerinde referanslara sahiptir. ÖZAK, yatırımlarını insan kaynağı, teknoloji ve çevre koruma merkezli şekillendirmektedir. Gelişmiş üretim sistemleri ve AR-GE aktivitelerini benimseyen ÖZAK, yenilikçi çözümlerin entegrasyonu vizyonuyla güvenlik sektöründe portföyünü sunmaktadır.

ÖZAK, çözüm firmaları ve potansiyel firmaları ile görüştüğü, pazar analizi yapabildiği değerli etkinliklerden biri olarak gördüğü ISAF Exclusive’de doğru ziyaretçi kitlesi ile verimli bir fuar geçirmek adına yoğun bir şekilde hazırlanıyor. Arge çalışmalarına verdikleri önem sayesinde her yıl tüm fuarlara belli yenilikler ile katılmayı seven ve bunu benimsemiş bir firma olan ÖZAK ISAF Exclusive’e özel olarak yine yeni ürün ve projelerini tanıtacak. Bunun yanın sıra ürettikleri yaya ve araç geçiş ürünlerini sergileyecek olan ÖZAK ürün portföyü konusunda mümkün mertebe her segmentten ürün bulundurmaya gayret ediyor. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini de belirten ÖZAK Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Gülşen Taşdemir, “ISAF Exclusive çok önem verdiğimiz, heyecanla hazırlandığımız ve içinde olmaktan onur duyduğumuz çok büyük bir organizasyon. Sektörümüz için başarılı bir oluşum. Ziyaretçi profili, konusuna hakim ve alanında uzman kişilerden oluşuyor bu da fuarın verim ve kalitesini arttırıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” değerlendirmesinde bulundular.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de ÖZAK’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

The post ÖZAK GEÇİŞ TEKNOLOJİLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE! appeared first on ISAF EXCLUSIVE.

]]>