ISAF Exclusive, 2019 yılına hazırlanıyor…

ISAF Exclusive, 2019 yılına hazırlanıyor…

Sektörün özel buluşması olan ISAF Exclusive, 13-14-15 Mart 2019 tarihlerinde Ankara’da 3. kez sektörün en önemli temsilcilerini biraraya getirecektir.

Sektörde tamamlanan 20 yılda gerçekleşen 24 ISAF Fuarı’nın getirdiği deneyim ve ilişkiler ile sektörün çok özel bir projede buluşması amacıyla planlanan ISAF Exclusive, 2017 ve 2018 yıllarında üst seviyede başarı ile gerçekleşti.

2019 yılında yine sektörün en önemli temsilcilerini, sektörün en önemli alıcıları ile buluşturacak olan ISAF Exclusive, fuar bölümünde sergilenen en üst kalitedeki ürünlerin yanı sıra konferans bölümünde sektörün en güncel bilgilerinin paylaşıldığı konuları kapsayacaktır.

ISAF Exclusive kapsamında gerçekleşecek olan konferansta, yine güncel kullanılan teknolojilerin bir adım sonrası, bir nesil ötesi konuşulacaktır. Geleceği kapsayan konuların yanı sıra, sektörün sorunları ve çözümlerinin ele alınacağı çalıştay ile, siber güvenlik ile ilgili oturumları ile, canlı demoların yapıldığı gösterileri ile, özetle tüm kapsamı ile sektörün gündemini oluşturacak içerikleri kapsayacaktır.

Düzenleniş biçimiyle, Türkiye’de benzersiz bir etkinlik olan ISAF Exclusive, katılımcılarının en üst seviyede katılacağı bir etkinlik olarak planlanmıştır. Geçmiş iki yılda %100’e yakın katılımcı memnuniyeti, ISAF Exclusive planlanırken yapılan çalışmaların doğru neticelendiğini de göstermiştir. Her yıl önceki yıla göre daha fazla konfor düşünülerek gerçekleşen ISAF Exclusive, katılımcılarına eşsiz bir etkinlik deneyimi yaşatmıştır.

Katılımcıların en konforlu şekilde katıldığı etkinlik olan ISAF Exclusive’de, bu konfora paralel olarak, katılımcılar sektörün en önemli kullanıcıları/alıcıları ile biraraya gelmişlerdir. Büyük oranda en önemli son kullanıcıların (B2C) ziyaretçi olduğu etkinlikte, sektör temsilcileri de işbirliği amaçlı (bayiler, uygulayıcılar, entegratörler, profesyoneller) yer almışlardır.

2019’da önceki yıllardaki başarısı ile yarışacak olan ISAF Exclusive’de sizleri de aramızda olmaya davet ediyoruz.