CAME ÖZAK 6. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

ÖZAK 1974 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk ve lider turnike üreticisidir. Geçiş Teknolojileri alanında turnike, road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer ürün gruplarının üretimini yapmaktadır.

ISAF Exclusive 2023’de Yaya Geçiş Sistemlerinde; Bel tipi / Boy tipi / Engelli Geçiş / Hızlı Geçiş / Yüksek Güvenlik Turnikeleri ile birlikte müşteri isteklerine göre tasarlanan Özel Üretim Turnikeleri tanıtacaklardır.

Yol Geçiş Sistemlerinde; Road Blocker /Mantar Bariyer ve araç bariyerleri  olmak üzere geniş bir ürün çeşitliliği sunan firma ayrıca yeni ürün grubu olan gate operatörlerin de tanıtımını yapacaklardır.

10-12 Mayıs 2023 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Özak Geçiş Teknolojileri’ne verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Gülşen TAŞDEMİR / Satış Pazarlama Müdürü

ISAF Fuarı organize edilmeye başlandığı ilk yıldan bu yana firma olarak katılım sağlıyoruz.

Fuar, firmaların müşterileriyle, potansiyel müşterileriyle ve rakipleri ile buluştuğu büyük bir organizasyon. Bu atmosferi solumak bizim için hem heyecan verici hem de motive edici bir olay. Beklentilerimiz hedef kitlelerimizi yakından tanımak ve hizmetlerimizi de bu kitlelerin ihtiyaçlarına uygun olarak kanalize etmek. ISAF bize bu fırsatı sağlarken, aynı zamanda hedef kitlelerimizin de bizi ve ürünlerimizi tanımasını sağlıyor. ISAF bu güne kadar bizi hiç hayal kırıklığına uğratmadı, çok güzel fuarlar geçirdik.