Konferans Hakkında

En özel ve güncel konuların konuşulduğu,
En iyi uygulamaların ve deneyimlerin paylaşıldığı,
Yeni teknolojilerin ve geleceğin teknolojilerinin anlatıldığı,
En özel konuşmacıların ve dinleyicileri buluşturan sektörün tek konferansı…

ISAF Exclusive Konferansı, kapsadığı sektörlerde yurtiçinde düzenlenen tek konferanstır. Yıllardır sektörün tek fuarı olma özelliğine sahip olan ISAF markası, ISAF Exclusive Konferansı ile sektörü bir araya getiren tek fuar olma özelliğine, sektörün tek konferansı olma özelliğini de dahil etmiştir.

2022 yılı konferansında geçen 4 konferansta olduğu gibi yine sektörün en özel ve merak edilen konuları ve en son teknolojileri hakkında konferans, panel ve sunumlar programda yer alacak ve birbirinden değerli konuşmacılar ISAF Exclusive’e varlıklarıyla değer katacaklardır.

Ana temasının Güvenlik ve İç Güvenlik için Akıllı Sistemler (Smart Systems for Industrial and Homeland Security) olarak belirlendiği ISAF Exclusive Konferansı’nda sektörün önemli isimlerinin yanı sıra sektörün dışında fakat sektör ile ilişkili alanlarda söz sahibi konuşmacılar da yer alacaktır.

“Farklı Kesimler… Farklı bakış Açıları…”

En önemli hedefi, farklı kesimlerin görüşlerinin ve deneyimlerinin tek potada eritilmesi olan ISAF Exclusive Konferansı’nda sektör temsilcilerinden ilgili kurum temsilcilerine, STK’lardan akademisyenlere, farklı paydaşlardan konuşmacılar yer almaktadır.

“Deneyimler… En iyi uygulamalar”

ISAF Exclusive Konferansı’nda gerek ürün, hizmet ve çözüm sağlayıcılar ve gerekse de kullanıcılar pratik uygulamalarda edindikleri en iyi deneyimleri ve tecrübelerini ve çok uzun yıllar içinde oluşmuş bilgilerini paylaşmaktadır.