Konferans Hakkında

ISAF EXCLUSIVE KONFERANSI…

ISAF Markası Artık Aynı Zamanda Sektörün Lider Konferansı

ISAF Exclusive, sektörde ciddi anlamda eksikliği hissedilen profesyonel bir konferans ihtiyacını
karşılayarak her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmeye başlandı. 2019 Mart’ta tekrar sektör öncülerini bir araya getirecek olan konferans, 3 gün boyunca seçkin ziyaretçilerin ziyaret edeceği fuar ile eşzamanlı gerçekleşecektir.

360 Derece Sektör Değerlendirmesi

Sektör ile ilgili en güncel konuların sektörün tüm paydaşlarının deneyimleri ve bakış açıları ile ele alındığı konferans, güvenlik sektörü ile ilgili tüm farklı başlıkları ilk kez bir araya getiren çok özel bir etkinlik olmuştur.

2018 Yılında da her kesimin, her açıdan bakışını sunacağı ISAF Exclusive, profesyonellerce düzenlenen workshoplar ile güvenlik sektörünün kritik sorunlarına çözüm arayacaktır.

En İyi Uygulama / Best Practice…
Sektörün gelişmesi açısından en değerli bilgilerden olan “en iyi uygulama örnekleri” ISAF Exclusive’de çok önemli bir yer tutacaktır. En iyi uygulama örnekleri hem konferans oturumlarında hem de ayrı oturumlarda farklı başlıklar altında yer alacaktır. Uygulamaların anlatıldığı bu sunumlarda proje detayları; tedarikçi, uygulayıcı ve kullanıcı ile paylaşılacaktır.

Konferans Oturumları 
Konferansta en güncel konular en detaylı şekilde ele alınmaktadır. Oturumlarda farklı kesimleri temsilen konuşmacılar yer alacak, her konu farklı bakış açıları ve farklı deneyimler ile ele alınacaktır. Birbirini tamamlayan konuları sektör ile ilgili farklı kesimleri temsil eden konuşmacılarımız dinleyicilere aktarırken, dinleyiciler de oturum konusundaki sorunlar ve çözümleri ile ilgili konuya dahil olacaktır.

Paneller
Sektör temsilcilerini en üst seviyede temsil eden panelistlerden oluşan sektör panelinde, en güncel konular, sorunlar ve çözüm önerileri konuşulacaktır. Panel sonunda ilgili yerlere iletilmek üzere sektör ile ilgili yol haritası oluşturulacaktır.

Çözüm Gösterileri / Workshoplar
Fuar katılımcılarının gerçekleştireceği çözüm gösterileri ve workshoplar konferans ile eş zamanlı olarak 3 ayrı salonda gerçekleştirilecektir. Bu oturumlarda katılımcılarımız ürünler ile son teknolojileri, çözümleri ve uygulamaları paylaşırken, dinleyicilerimiz de tüm bu bilgileri en yetkin ağızdan dinleme ve sorularını ilgililere direkt olarak aktarma şansı yakalayacaktır.