ISAF EXCLUSIVE 2. SENESİNDE FARK YARATTI

6-8 Mart 2018 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da ikincisi düzenlenen ISAF EXCLUSIVE, tüm katılımcı ve ziyaretçilerin büyük beğeni ve memnuniyetiyle sona erdi.

3 gün boyunca birbirinden önemli kamu kurum ve kuruluşlarını, sektörün lider firmalarını ve dernekleri bir araya getiren bu ayrıcalıklı etkinlik, güvenlik sektörünün en üst düzey iş ağını Başkent’te kurmuş oldu.

ISAF EXCLUSIVE’in yoğun programında, önemli konferanslar fuar ile eşzamanlı gerçekleştirilirken, yaklaşık 60 uzman konuşmacı bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Sektörün önde gelen başlıca firmalarının yer aldığı fuarı, buna denk olarak ayrıcalıklı bir ziyaretçi profili ziyaret etti. Kamu kurum ve kuruluşları, Emniyet Teşkilatı, Türk Silahlı Kuvvetleri, belediyeler, taahhüt firmaları, AVMler, bölgedeki önemli sanayi kuruluşları ve Anadolu bayiileri sektör öncüsü firmalarla Başkent’te buluştu. 29 seçkin firmanın 2027 m2 alanda kapılarını 2817 ayrıcalıklı ziyaretçiye açtığı bu benzersiz fuarla eşzamanlı gerçekleşen konferanslarda 3 gün boyunca 60 uzman konuşmacı 761 dinleyiciye “Değişen Dünya ve Güvenli Yaşam”ı anlattı.

ISAF EXCLUSIVE 2018 Kapanış Raporu için tıklayınız.