ISAF EXCLUSIVE 4. YILINDA YİNE SEKTÖRÜ ÇOK KONUŞTURACAK..!

Güvenlik sektörünün en özel etkinliği olan ISAF Exclusive gerçekleşmeye başladığından bu yana sektörün en güncel ve en çok konuşulan konularını işledi. 4. Kez gerçekleşeceği 12-14 Mart 2020 tarihlerinde de bu geleneğini devam ettirecek olan ISAF Exclusive, dünyada sektörün en çok tartışılan konularını işleyecek.

2020 yılında ISAF Exclusive Konferansı’nın ana başlığı “Akıllı Yönetim, Akıllı Şehirler ve Güvenlik” olacak.

Bu başlıklar altında gerçekleşecek olan Konferans’ın konu içeriklerinde de gelişen teknolojiler ile birlikte “Smart” ana başlığı altında toplanan gelişmelerin etkisinde değişen yönetim ve şehirler ile buna paralel oluşan güvenlik ihtiyacı olacaktır.

Geçmiş yıllarda daha çok fiziksel olarak ihtiyaç duyulan güvenlik, teknoloji geliştikçe değişen kullanımlarımız ile birlikte ciddi bir değişim gösterdi. Bugün gelişen teknoloji ile birlikte bankacılık, alışveriş, kimlik bilgilerimiz, aile bilgilerimiz, kartlarımız, özel hayatımız… Artık her şey hepimizin cebinde taşıdığı mobil cihazlara taşındı. Bu cihazlar ile dünyanın her noktasından her şeye ulaşabilmek ve kendimize dair tüm işlemleri yapabilmemiz mümkün.

Gelişen ve değişen dünya ile birlikte devlet ve vatandaş arasındaki tüm işlemler de çok daha rahat bir şekilde elektronik ortamda gelişiyor. Bunun yanı sıra şehirler ve şehir yaşamında da hayatımızı kolaylaştıran ve hayatımıza konfor katan çok önemli değişimler yaşanıyor.

Ancak elbette teknolojideki olumlu gelişmeler değişen tek durum değil. Olumlu gelişmeler kadar bunların suistimale uğrayabildiği olumsuz durumlar da sürekli kendini yeniliyor, gelişiyor ve değişiyor.

İşte, ISAF Exclusive 2020, tüm bu konuları ele alacak.

Akıllanan sistemler ve bununla birlikte oluşan güvenlik açıkları…

Bu alandaki tüm gelişmeleri en detayına kadar takip etmek için mutlaka ISAF Exclusive’de katılımcı olarak yerinizi almalısınız.