ISAF EXCLUSIVE 4. YILINI TAMAMLADI

Düzenlediği ilk yıldan bu yana sektördeki birçok paydaşı bir araya getiren ISAF Exclusive hem konferans hem de fuar kısmıyla katılımcı ve ziyaretçilerin mümkün olabilecek en keyifli ve faydalı şekilde ayrılacakları bir etkinliği hayata geçirmiş oldu.

Sektördeki en önemli markaların üretici ve temsilcileri olan firmaların deneyimleri ile çok özel katılımcılar yine bizlerle beraberdi. Katılımcıların mümkün olan en yüksek verimi almasını amaçlayan ISAF Exclusive, Covid-19 sebebi ile oluşan durumun sonucunda istediği ve çalışmalarının karşılığı olan verimi istenilen ve beklenen düzeyde gerçekleştiremese de ISAF Exclusive yine kurumlar ve sektör firmaları tarafından takip edilen bir organizasyon olarak tamamlandı.

Açılış töreninde Kamu Kurumları, Emniyet Teşkilatı, Jandarma Genel Komutanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetlerini temsilen üst düzey yetkililer yer aldı. Aynı zamanda özel sektör temsilcileri de açılış törenimizde dinleyicimiz olarak bizlerle bir aradaydı.

ISAF Exclusive konferans kısmıyla da yine oldukça ilgi çekici ve günümüz için büyük öneme sahip içerikleriyle birlikte başladı. Tüm oturumlarda konuşmacı ve panelist olarak alanlarında uzman ve söz sahibi kişiler sunumlarını ilgililere aktardı. Yaşanan sinerji ile birlikte daha verimli bir şekilde oturumlar gerçekleşti.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’nın ilk gününün akşamında gerçekleşen lansman ve açılış yemeğinde gerçekleşecek olan INTERPEX Fuarımızın detayları da katılımcı firmalarımız, kurumların önemli yetkilileri ve davetli sektör firmaları ile paylaşıldı. İkinci günün akşamında gerçekleşen gala yemeğimiz ise katılımcı firmalarımızın sektör bağını güçlendirerek keyifli bir şekilde günü noktaladı.