Konferans Programı

13 MART 2019, Çarşamba – Tulipia Salonu
08.30-09.30 Kayıt
09.30-10.00 Karşılama
10.00-10.05 Hoş Geldiniz Konuşması
10.05-10.10 ISAF Exclusive’e Bakış

Feridun Bayram – Marmara Fuarcılık, Genel Müdür

10.10-10.45 PROTOKOL AÇILIŞ KONUŞMALARI
YERLİ MİLLİ TEKNOLOJİLER İLE YENİDEN PLANLAMA
10.45-11:15 RISK MANAGEMENT IN A NEW DIGITAL WORLD

Casimiro Juanes  – IE Business School, Yardımcı Profesör / Dijital Dönüşüm Yöneticisi, Ericsson
Sunumu indirmek için tıklayınız.

11.15-11.45 AKILLI DEVLET İÇİN SİBER GÜVENLİK

Mustafa Afyonluoğlu – Siber Güvenlik, E-Yönetişim ve E-Devlet Kıdemli Uzmanı
Sunumu indirmek için tıklayınız.
11.45-12.15 AR ve VR’da KURUMSAL KULLANIMLAR

Michael Barngrover – Danışman, VR & AR / Raptor Dance Games Kurucusu
Sunumu indirmek için tıklayınız.

12.15-13.00 Fuar Alanı Açılışı ve Fuar Standları Ziyaret
13.00-14.00 Öğle Yemeği
14.00-14.15 SUNUM: DİJİTALDE YOLCULUK

Yücel Bağrıaçık
– Türk Telekom, Transformasyon Programı, CEO Başdanışmanı
Sunumu indirmek için tıklayınız.
14.15-15.30 OTURUM: MİLLİ KALKINMA İÇİN YERLİ ÜRETİM VE GELECEK PLANLAMA; ENDÜSTRİ, GÜVENLİK VE SAVUNMA

Oturum Başkanı:
Dr. Hüseyin Halıcı
– ENOSAD, Başkan
Konuk Konuşmacılar:
Adem Kayar – MCS Factory Digitalization, Kurucu ve Genel Müdür
Davut Eren Şadoğlu – NextHorizons, Kurucu
Dr. Hakan Başaran – Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri A.Ş., Yönetici Direktör
Tayfun Dar – Turksat Araştırma Geliştirme ve Uydu Tasarım Direktörlüğü, Direktör
15.30-15.45 Ara
15.45-17.00 OTURUM: ISAF KONUŞUYOR

  • Güvenlik Sektöründe Yenilikler
  • Sektörde İyileştirilmesi Gereken Konular
  • Sorunlar
  • Yeni Mevzuatlar

Oturum Başkanı:
Dr. Necmi Özdemir
– Kocaeli Üniversitesi, Öğretim Üyesi
Konuk Konuşmacılar:
Ekrem Özkara – Okisan Güvenlik Teknolojileri, CEO&Yönetim Kurulu Başkanı
Feridun Bayram
– Marmara Fuarcılık, Genel Müdür
Hakan Çevikoğlu – Ülkem, Genel Müdür
Hakan Kasap – Han Elektronik, Genel Müdür
Yalçın Sarı – Tansa Turnike, Genel Müdür

 

14 MART 2019, Perşembe – Tulipia Salonu
10.30-10.35 Açılış ve Hoş Geldiniz
10.35-10.50 SUNUM: YERLİ MİLLİ TEKNOLOJİLER İLE AKILLI ŞEHİRCİLİKTE BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

Yrd.Doç.Dr. Hüseyin Bayraktar – T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdür
Sunumu indirmek için tıklayınız.

10.50-11.10 SUNUM:  IoT İLE DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Can Güleren – IOT Türkiye, Kurucu
Sunumu indirmek için tıklayınız.

11.10-11.25 SUNUM: BELEDİYELERİN ATIKSU VE TEMİZ SU TESİSLERİNDE KULLANILAN YERLİ ONLİNE ÖLÇÜM CİHAZLARI

Murat Sönmez  – İzmit Su Scada, Şube Müdürü
Sunumu indirmek için tıklayınız.
11.25-11.40 SUNUM:  AKILLI ŞEHİRLER İÇİN AKILLI OLAY YÖNETİMİ

Tolgahan Oysal
– Delta Akıllı Teknolojiler A.Ş., Genel Müdür
Sunumu indirmek için tıklayınız.
11.40-12.30 OTURUM:  TEKNOLOJİ DEVRİNDE YENİLENEN ŞEHİRLER VE YENİLENEN İŞ MODELLERİ; IOT VE YAPAY ZEKA İLE AKILLI ŞEHİRLERİN MİMARİSİ

Oturum Başkanı: 
Doç. Dr. Aysu Kes Erkul – Hacettepe Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
Konuk Konuşmacılar:
Bülent Ekuklu – Microsoft, Dijital Dönüşüm Danışmanı
Faik Berk Güler
– Nelyrobot, Genel Müdür
Murat Hakan Asan – GFDS A.Ş. İş Geliştirme Direktörü

12.30-14.00 Fuar Ziyaretleri ve Öğle Yemeği
14.00-14.45 SOHBET: YERLİ, MİLLİ TEKNOLOJİLER İLE BÜYÜYEN ŞEHİRLER BÜYÜYEN EKONOMİLER

Oturum Başkanı: 

Mehmet Levent Meriç– DvM Technology, Başkan
Konuk Konuşmacılar:
Mustafa Şahin – Innova Bilişim, Gelişen Çözümler Ürün Yönetimi Grup Müdürü
14.45-15.00 SUNUM: BİLGİYLE YÖNETİM; VERİ VE IoT

Cem Ergül
– İşNet A.Ş., İç Denetim Grup Müdürü & ISACA, İstanbul Chapter Başkan Yardımcısı
Sunumu indirmek için tıklayınız.
15.00-15.15 Ara
15.15-15.45 SUNUM: BOZUK ve YAVAŞ ANALİTİK SÜREÇLERİ DEĞİŞTİRELİM; MATEMATİK MODELLERİ NASIL CANLI ÇALIŞTIRABİLİR ve ZEKAYA ÇEVİREBİLİRİZ…

Altan Atabarut
– Altdata Analytics, Kurucu Ortak
SUNUM: GÜVENLİKTE AKILLI VIDEO ANALİZ ÇÖZÜMLERİ

Kerem Özsu – Event Gates, Kurucu
SOHBET: GÜVENLİKTE AKILLI VIDEO ANALİZ ÇÖZÜMLERİ

Oturum Başkanı:
Kerem Özsu
– Event Gates, Kurucu
Konuk Konuşmacılar:
Aybike Aydın Şekerci – IBM, Müşteri İlişkileri Yöneticisi – Savunma&Güvenlik
Kemal Çelikel – Event Gates, Ar-Ge Mühendisi
Yasal Akgün –  IBM, Teknoloji Danışmanı, IBM Power & Cognitive Systems

 

15 MART 2019, Cuma – Tulipia Salonu
10.30-10.35 Açılış
10.35-11.00 SUNUM: YERLİ VE REKABETÇİ SİBER GÜVENLİK ÜRÜNLERİ OLUŞTURMA SÜRECİNDE STRATEJİLER

Dr. A. Murat Apohan – Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş. | Berqnet Firewall, Genel Müdür
Sunumu indirmek için tıklayınız.

11.00-11.20 SUNUM: ACİL DURUM YÖNETİMİ (KALABALIK SİMULASYONU) VE KRİZ YÖNETİMİ

A. Cem Öztürk –  Marsh Risk Danışmanlığı, Direktör – Türkiye Sabit Kıymet Risk Yönetimi Hizmetleri Lideri

11.20-12.30 OTURUM:  KAMUDA VE ÖZEL SEKTÖRLERDE SİBER GÜVENLİK

Oturum Başkanı:

Özgür Eralp – Eralp Avukatlık Bürosu, Avukat
Konuk Konuşmacılar:

Ahmet Kapusızoğlu – Biznet Bilişim, Satış Öncesi Hizmetler Yönetimi Direktörü
Seçkin Gürler – Labris Networks, CEO
Turgut Demir – T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü, Bilgi Güvenliği Müdürü
12.30-14.00 Fuar Ziyaretleri ve Öğle Yemeği
14.00-15.15 OTURUM: KAMUDA VE ÖZEL SEKTÖRLERDE SİBER GÜVENLİK

Oturum Başkanı: 

Şenol Vatansever – Bilişim Grubu ve Bilişimciler, Başkan
Konuk Konuşmacılar:           
Av. Arb. Murat Keçeciler – Keçeciler & Ortaklar Hukuk Bürosu, Kurucu Ortak
Hüsnü Tavlaş – Türk Nippon Sigorta, Sistem Altyapı ve Bilgi Güvenliği Müdürü
Mehmet Fatih Uluçam – T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Sistem Yönetimi ve Bilgi Güvenliği Dairesi Başkanı
Dr. A. Naci Ünal – BAU, Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Öğretim Üyesi
15.15-15.30 Ara
15.30-17:00 KAPANIŞ OTURUMU:   YANGIN VE İŞ SAĞLIĞINDA YENİ GÜNDEMLER

Oturum Başkanı:
Dr. Necmi Özdemir
– Kocaeli Üniversitesi, Öğretim Üyesi
Konuk Konuşmacılar:
Abdurrahman İnce – İBB İtfaiye Eğitim Merkezi Eski Amiri & Öğretim Görevlisi Sunumu indirmek için tıklayınız.
Fikret Kır – Tüyander, Başkan Vekili Sunumu indirmek için tıklayınız.
Mahmut Duran
– AFAD Başkanlığı Müdahale Dairesi İtfaiye İşleri ve Arama Kurtarma Hizmetleri Çalışma Grup Başkanı (AFAD Uzmanı) Sunumu indirmek için tıklayınız.
17:00 Kapanış

 

WORKSHOP PROGRAMI – Freesia Salonu
13 MART 2019
13:30-14:30 ANTE SAVUNMA FİRMA
Milesight LPR IP Kamera Teknolojisi
Devrim Esentürk – Hanwha Techwin Türkiye Teknik Müdür
14 MART 2019
10.00-12.30 HAN ELEKTRONİK
Milesight LPR IP Kamera Teknolojisi
Kerim Yeşilyurt
– Han Elektronik, Yönetim Kurulu Üyesi
13.30-16.00 BAŞARI MÜHENDİSLİK
Güvenli, Güvenilir Ve Kaliteli IP Network Altyapısı
JJ Sun
– Korenix, Stratejik Ürün Yöneticisi
Serkan Tohumcu – Başarı Mühendislik, Haberleşme Sistemleri Teknik Yöneticisi
15 MART 2019
14:30-15:30 ANTE SAVUNMA FİRMA
Milesight LPR IP Kamera Teknolojisi
Devrim Esentürk
– Hanwha Techwin Türkiye Teknik Müdür
15.30-17.30 BİLİŞİM GRUBU VE BİLİŞİMCİLER
Şenol Vatansever – Bilişim Grubu ve Bilişimciler, Başkan

* Program taslaktır. Organizasyon etkinlik programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Güncel program için lütfen sitemizi takip edin.