KOYUNCU ELEKTRONİK 6. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

Koyuncu Elektronik A.Ş. bilişim teknolojileri, yazılım, elektronik güvenlik sistemleri ve tüketici elektroniği alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji dağıtım firmasıdır. 

ISAF Exclusive 2023’de CCTV, Access Control, Depolama ürünleri, sunucu ve iş istasyonları, yazılım ve görüntüleme teknolojileri alanlarındaki çözümlerimizi ve distribütörlük hizmetlerimizi tanıtacaklardır.

10-12 Mayıs 2023 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Koyuncu Elektronik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

AKİF AYDIN- SATIŞ MÜDÜRÜ

Güvenlik sektörü profesyonellerinden oluşan seçkin ziyaretçi profili sayesinde ISAF oldukça verimli bir fuar. Şirketimizin elektronik güvenlik iş birimi tarafından stantlarımız organize edilmesine rağmen bir diğer ana işimiz olan bilişim teknolojileri distribütörlüğü ile alakalı da ciddi geri dönüşler aldığımız bir organizasyon diyebiliriz. Ayrıca distribütörlük faaliyetleri açısından, marka ve ürün tanıtımının yanında birçok iş birliğine imza atabildiğimiz bir platform.