OiS GÜVENLİK VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ 4. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

OiS Güvenlik & Savunma Teknolojileri A.Ş. üretimini yaptığı tüm teknik parçaları ve birleşenleriyle TÜRK malı olan gece görüş spotlu kamera muhafazaları ve CCTV ekipmanlarını, sektörün önde gelen firmalarına ve yurt dışına üreterek dağıtımını yapmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek ATEX belgeli ürünü olan OİS XTR V2’nin de üretimini yapmaktadır.  Ürünleri arasında Muhafaza, IR aydınlatıcılar, güvenlik sistemi yan ekipmanları üretimi yer almaktadır.

ISAF Exclusive’de OİS SMARTDİREK (Güvenlik ve Enerji Sistemi) ürünlerini tanıtacak olan firma aynı zamanda, T.C. Kamu Kurumları, yurt içi ve yurt dışı özel güvenlik firmalarına hizmet vermektedir.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de OiS Güvenlik ve Savunma Teknolojileri’ne verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Yetkili Görüşü: Volkan Köse – Genel Müdür
Fuar alanı ve verilen hizmetler nedeniyle İstanbul’da düzenlenen ISAF Fuarı’na nazaran daha nezih bir ortam oluşmasına sebep oluyor. Özellikle devlet kurumları tarafından yapılan ziyaretlerin çokluğu iş potansiyelinizi yükseltmemizde ivme kazandırmıştır.