PİMSER 4. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

Pimser Proje Elektronik Anonim Şirketi, 2003 yılında kurulmuş, Ankara merkezli bir firmadır. Ağırlıklı faaliyet alanı Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Elektronik Denetim Sistemi ve Dinamik Kavşak Sistemleri Malzeme Satış, Kurulum ve Entegrasyonudur.

ISAF Exclusive 2023’de Zenıtel (Norveç, ınterkom ürünleri), Quanergy (Amerika, lidar ürünleri)

Nedap (Hollanda, erişim kontrol ürünleri), Bioaffıx (TR, erişim kontrol ürünleri), Milestone (Danimarka, entegrasyon yazılımı), Saimos (Avusturya, video analiz yazılımı) gibi ürün ve hizmet gruplarını tanıtacaklardır.

10-12 Mayıs 2023 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Pimser’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

AHMET KEMAL ORAL / GENEL MÜDÜR

Gelişen ve değişen teknolojik gelişmelere öncülük eden ISAF Exclusive 2023 fuarı, birbirinden   değerli yenilikçi ve alanlarından uzman firmaların katılımları sonucu oluşan yol haritası ile güvenlik sektörüne yön vermektedir.

Bu fuar, kamu kurum ve kuruluşları ile üretici firmaları bir araya getirerek sektörün hizmet verdiği alanlardaki gelişimine katkı sağlamaktadır. Her sene katılmaya özen gösterdiğimiz bu fuarda güvenlik önerilerimizi interaktif bir şekilde hem müşterilerimize hem de potansiyel kuruluşlara sergilemekten mutluluk duymaktayız.