PİMSER PROJE ELEKTRONİK, ISAF EXCLUSIVE’E KATILIM GELENEĞİNİ BOZMADI

Pimser Proje Elektronik, kapalı devre güvenlik sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, elektronik denetim sistemi ve dinamik kavşak sistemleri, malzeme satış kurulum ve entegrasyonu alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır.

Pimser, ISAF Exclusive Fuar’ında özellikle Norveç Interkom Ürünleri ZENITEL, Amerika Lidar Ürünleri QUANERGY, Hollanda Erişim Kontrol Ürünleri NEDAP markalarını ve ürüngruplarını tanıtmayı planlamaktadır.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Pimser Proje Elektronik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Ahmet Kemal Oral / Genel Müdür
Pimser Proje Elektronik olarak Daha önce katılma şansı elde ettiğimiz ISAF Exclusive Fuarı’nın güvenlik sektörüne büyük ölçüde katkıda bulunduğunu ve ileriye dönük önemli bir referans kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Bu fuar kapsamında elde ettiğimiz kazanımlar sonucunda güvenlik çözümlerimizi sunduğumuz müşteriler tarafından olumlu geri dönüşler almaya devam etmekteyiz. Gözlemlerimize dayanarak gelişmekte olan güvenlik çözümleriyle, her müşterinin kendi ihtiyaç ve beklentilerine cevap bulabilmesi açısından bu fuarın sektör bazında önemli bir yere sahip olduğunu düşünmekteyiz.