SEKTÖRÜN SON ZAMANLARDAKİ EN AKTİF FİRMASI VARNOST BİLİŞİM TEKNOLOJİ ISAF EXCLUSIVE’DE YERİNİ ALDI

Varnost Bilişim Teknoloji, gelişen teknolojiyi takip ederek günümüzün önemli sorunlarından biri haline gelen bireysel ve toplumsal güvenlik konularına çözümler üretmeyi amaçlayan bir firmadır.

ISAF Exclusive Fuar’ında kendi bünyelerinde yerli olarak geliştirdikleri Varnost Çatı Yazılım, geçiş kontrol güvenlik paneli, güvenlik paneli ve RFID okuyucu ürünlerini sergileyeceklerdir. Bununla birlikte büyük ölçüde tamamlamış oldukları yerli bir Video Yönetim Yazılımı’nı da sergilemeyi düşünmektedirler.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Varnost Bilişim Teknoloji’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Musa Kazancı / İş Geliştirme ve AR-GE Müdürü
ISAF markası ile gerçekleşen ISAF Istanbul ve ISAF Exclusive birbirinden ayırt edilmeksizin, sektörün tamamına hitap ederek etkisini her geçen sene arttıran, sektörü büyütmeyi misyon etmiş çok özel etkinliklerdir.

Varnost olarak bu organizasyonun içinde olmamız gerektiğini düşünüyoruz. ISAF Exclusive’den beklentimiz var olan bayi ağımızı genişleterek sunduğumuz hizmeti daha geniş bir kitleye ulaştırabilmektir. Ayrıca Ar-ge çalışmalarını tamamladığımız yeni ürün ve yazılımlarımızı da bayilerimiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz.