13-15 MART 2019 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN ISAF EXCLUSIVE İÇİN YOĞUN BİR TEMPO İLE ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!

ISAF Exclusive birbirinden önemli kurum, kuruluş, dernek ve sektör firmasını CONFEX konsepti ile hazırlanan çok özel bir platformda bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Exclusive, fuar bölümünde sergilenen en üst kalitedeki ürünlerin yanı sıra konferans bölümünde sektörün en güncel bilgilerinin paylaşıldığı konuları kapsayacaktır. Tema konularına; Emniyet ve Güvenlik Çözümleri, Siber Güvenlik, Akıllı Binalar /  Akıllı Sistemler, Yangın ve İş Sağlığı temel konularının yanı sıra, Yerli ve Milli Teknolojiler; Yerli Üretim, Robotik Teknolojiler / Yapay Zeka / Artırılmış Gerçeklik gibi en güncel konuları da katarak devam edecektir.

2018 yılı rakamları 2.027 metrekare fuar alanı, 60 konuşmacı, 2.817 ziyaretçi tablosu ile karşımıza çıkmaktadır. Buradan güç alarak 2019 yılında mevcut kimliğine yeni bir soluk katmaya karar vermiştir. Bugüne kadar düzenlemiş olduğu tüm etkinlik ve organizasyonların projelendirme aşamasında sektör için en üst seviyede faydayı göz önünde bulundurmuş olan Marmara Fuarcılık, ISAF Exclusive’ in içeriğini de bu felsefe ışığında oluşturmuştur.

ISAF Exclusive, Başkent Ankara’da Gerçekleşecek!
13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı, tüm güvenlik sektörünü ve paydaşlarını çok özel bir platformda bir araya getirerek, başkent Ankara’da önemli bir buluşmaya imza atmaya hazırlanıyor.