SANAT TEKNOLOJİ, ISAF EXCLUSIVE’DE KATILIMCI OLARAK YERİNİ ALDI

Sanat Teknoloji, 2003 yılından bu yana güvenlik sektörü yazılımlarına odaklanmış yerli sermayeli bir kuruluştur. Yazılım Bilgi teknolojileri ile ilgili her türlü gereksinim ve problemlere çözüm getirmektedir. Güvenlik sektörü için alarm kontrol merkezi yazılımı, araç takip yazılımı ve mobil uygulamalar geliştirmektedir.

2019 ISAF Exclusive’de yer alacak olan Sanat Teknoloji’nin; MyAlarmsis Alarm Kontrol Merkezi Yazılımı, MyGPS Araç Takip Yazılımı, Prosec Alarm Paneli, Prosec GPRS Modülü, Prosec Ethernet Modülü, Prosec Isı ve Nem Takip Cihazı ürünleri fuarda sergilenecektir.

Ayrıca fuarda “Prosec Alarm Paneli” ürününün tanıtımını yapacak olan Sanat Teknoloji’nin hedef sektörleri arasında; alarm merkezleri, alarm sistemleri satışı yapan firmalar, ev ve ofis güvenliği, araç ve kişi takibi, araç kiralama ve lojistik firmaları, alan ısı ve nem takibi, eczaneler, ecza depoları, seralar vs. gibi kullanım alanları yer almaktadır.

Sanat Teknoloji, hizmet ettiği ve referans olarak gösterdiği alarm merkezleri ve güvenlik firmalarını; olumlu geri dönüş aldığı sektörler arasında belirtmektedir.