ARMA KONTROL SİSTEMLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE!

Arma Kontrol sistemleri 2006 yılında dünya çapında bir marka olmak hedefiyle kurulmuştur. Bugün geldikleri noktada milli sınırların dışında birçok ülkeye ulaşma hedeflerine erişmişlerdir. Geliştirdikleri ürün ve projelerle yaşam alanlarının güvenilirliğini arttırmayı amaçlayan Arma Kontrol yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra tamamı Türk mühendisler tarafından üretilen Road Blocker ve Mantar Bariyerler ürünlerinin kazandıkları sertifikalara sahip olan ilk Türk firmasıdır. Sadece ürünleriyle değil, satış sonrası hizmetleriyle de sürdürülebilir işbirliğini öncelikleri arasına almış durumda olan Arma Kontrol gücünü her geçen gün arttırmak istiyor.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı ile sektörün ihtiyacı olduğuna inandıkları ürün ve çözümlerini sunmayı planlayan Arma Kontrol bu bağlamda 0,8sn hızla çalışan probann bariyerlerini, IP68 su ve toz ortamında çalışan mantar bariyerlerini, otomatik çift tırnaklı yer tuzağı ürünlerini ve bunların yanında teknolojik ürünlerini sergileyecek. Buna ek olarak bu sene ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansına özel insansız güvenlik koridoru ürünlerini de Arma Kontrol standında görebileceksiniz.

ISAF Exclusive hakkında da değerlendirmelerini sorduğumuz Arma Kontrol yetkilileri, “ISAF Exclusive Ankara güvenlik sistemleri fuarı kamuya ve bölgede hareketlilik sağlayan küçük, büyük bayilere ulaşım konusunda alanının en iyisi olarak dikkat çekmektedir.” değerlendirmesinde bulundu.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel&Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Arma Kontrol Sistemleri’ne verimli bir fuar geçirmesini dileriz.