NET VİZYON BİLGİ İŞLEM ISAF EXCLUSIVE’DE!

Net Vizyon Bilgi İşlem geniş alan kablosuz ağ teknolojilerinde gelişmeleri yakından takip eden, Ubiquiti, Mimosa by Airspan gibi kablosuz ağ teknolojisinin lider markalarını Türkiye’ye ilk olarak getiren sektörün öncü firmalarındandır.

Net Vizyon Bilgi İşlem, kablosuz ağ teknolojilerinde dünya lideri markaları bünyesine eklemeyi sürdürerek Türkiye’de sektörün büyümesi adına özverili bir çalışma içerisindedir. 2019 yılı sonu itibariyle Infinet Wireless ve Siklu ürünlerini artık Net Vizyon Bilgi İşlem güvencesiyle Türkiye pazarına dahil etmişlerdir.

ISAF Exclusive ile markalarına ve sektöre değer katmayı hedefleyen Net Vizyon Bilgi İşlem Genel Müdürü Nurayhan Aytekin, ISAF Exclusive ile ilgili olarak, “NetVizyon olarak ISAF Exclusive’e düzenli katılmaya öncelik veriyoruz. ISAF Exclusive sektörün üst seviye yapı taşlarını bir arada toplayarak iş ortaklıklarının gelişmesine katkıda bulunan önemli bir sektörel etkinliktir. ISAF Exclusive Fuarı özel sektörün yanı sıra kamu alanında üst düzey yetkililer ile ilişkilerimizi geliştirebilmemiz için önemli fırsatlar sağlamaktadır.” değerlendirmesinde bulundu.

Net Vizyon Bilgi İşlem çözüm sunduğu her alanda iş ortaklarının memnuniyet ve güvenini ön planda tutan, sektörün en çok tercih edilen bilişim teknoloji firmalarındandır. Uzman teknik ekibi ve geniş satış ağı sayesinde 20 yıla yakın bir tecrübenin ışığında sektörde başarılı projeler yürütmektedir. Yüksek performanslı, kaliteli, güncel ve rekabetçi çözümler sağlamayı hedef edinmiştir. Etik ve insan odaklı yönetim kültürü ile hareket ederek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedef edinmiştir.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel&Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda Net Vizyon Bilgi İşlem’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.