BOYUT GÜVENLİK, ISAF EXCLUSIVE’DE YENİ ATILIMLARINI ANLATACAK

Elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren ülkenin önde gelen proje firmalarından biri olan Boyut Güvenlik, ISAF Exclusive’ de Geçiş Kontrol Sistemleri, Intercom Sistemleri, Alarm Sistemleri ve tedariğini sağladıkları diğer ürün çeşitlerini sunacaktır.

Ayrıca, son yıllarda firma olarak yaptıkları atılımları, pandemi döneminde kaydettikleri gelişmeleri, yeni distribütörlüklerini ve yepyeni ürünlerini katılımcı ve ziyaretçilere sunmayı amaçlıyor.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Boyut Güvenlik Teknolojileri’ne verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Okan Danyıldız / Genel Müdür
ISAF Exclusive, sektörel açıdan büyük faydalar sağlayan özel bir etkinliktir. Başladığı günden beri takip ettiğimiz ve birkaç senedir katılım sağladığımız bu organizasyonun özel firmalarla özel müşterileri buluşturduğunu düşünüyoruz. Sektörün değerli konuşmacılarının yer aldığı konferanslarıyla da akademik açıdan doyumun yakalandığı bu organizasyonda yer almaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz.