ESLİFE BİLGİSAYAR GÜVENLİK BAYİLERİYLE ISAF EXCLUSIVE’DE BULUŞACAK

CCTV, Alarm Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri ve Network gibi ürün çeşitliliğinin olduğu bir firma olan Eslife Bilgisayar Güvenlik, ISAF Exclusive’de distributörü oldukları markaları bayilik alt yapılarını ve proje lojistik desteklerini tanıtacaktır. Firma konsepti bayiler ile iş birliği yapmak ve bayilerle beraber hareket etmek olduğundan fuarda bayi görüşmelerine ağırlık vereceklerdir.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Boyut Bilgisayar Güvenlik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

İhsan Şahinyılmaz / Genel Müdür:
ISAF Exclusive’in Ankara’da düzenleniyor olması, askeri ve devlet kanadında sektörümüzün daha iyi tanıtılmasına ve yeni teknolojilerin anlatılmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca İç Anadolu’da olması sebebi ile bu bölgelerden gelecek sektör profesyonelleri ile daha kolay buluşmamıza imkan sağlamaktadır.

ISAF Exclusive’in bu yıl pandemi sebebi ile ara verilen tanıtımlarımıza ve çalıştığımız kişiler ile tekrar buluşmamıza fırsat vereceğini düşünüyoruz.