HAN ELEKTRONİK İLK YILDAN BERİ ISAF EXCLUSIVE’DE

HAN Elektronik olarak 2002 yılından bu yana gelişmeleri ve hizmetlerini sizlere ulaştırabilmenin heyecanını çözüm ortaklarıyla paylaşıyor. Firma; geçen süre içerisinde sektörde birçok yeniliklerle önayak olmuş, ARGE çalışmalarına verdiği önemle sektöre yön veren firmalar arasında yer almıştır. Han Elektronik olarak, gelinen noktada bünyelerinde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte oldukları çözümleri, Türkiye’nin genelinde 2000’i aşkın bayi ağları ile sahip oldukları değerleri korumayı hedeflemektedirler. Hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile kendine ait yönetim binasında faaliyetlerini sürdürmeye ve sektöre örnek kuruluşlardan biri olmaya devam etmek için çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmeyi hedeflemektedirler.

Bu bağlamda Türkiye’nin Güvenlik Çözümü AVerDiGi ve SPY markaları ile Analog ve IP sistemlerde tek platform tek yazılım CCTV çözümleri, Kurumsal video gözetim çözümleri için proje segmenti Milesight Network çözümleri ve IoT sensörlü ürünler, Dünya devi Honeywell Yangın Alarm Sistemleri, Akıllı Ev destekli SPY Hırsız Alarm çözümleri ve Alarm Takip Yazılımı, Kameraya Gömülü Plaka Tanıma Yazılımı, Network ürünleri ve Kablosuz aktarıcılar ve Yapay Zeka destekli Video gözetim çözümleri sunacakları temel çözümler olacak. Bunların yanında teknolojik anlamda H265+ teknolojisi, SIP/VoIP desteği, 4K destekli kameralar, 180/360° derece panoramik kameralar, yüz tanıma kameraları, 3. Parti entegre yazılımlar, akıllı analizli cihazlar, adresli yangın algılama çözümleri ve yapay zeka uygulamaları ve LORA Teknolojisi ’ne sahip IoT sensörlü ürün grupları tanıtacakları diğer teknolojiler arasında yer alacak. 2020 ISAF Exclusive Fuarı’nda markalarını ve firmalarını anlatırken kalitelerini,  yenilikleri takip etme ve uygulama hızlarını,  her koşulda çözüm sunabilecekleri ürün çeşitliliklerini ve her anlamda çözüm ortaklarının yanında olduklarını ön plana çıkarmayı planlıyorlar. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini sorduğumuz Han Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Melis İnce Maden, “ISAF Fuarı’na düzenlendiği ilk yıllardan beri aralıksız olarak her sene katılmaktayız. Sektörel anlamda bizler ile değerli partnerlerimiz arasında köprü olduğu,  teknolojik yenilikleri çözüm ortaklarımıza sunmamıza olanak sağladığı ve ince çizgisini hiçbir zaman bozmadığı için ISAF’ı başarılı bir organizasyon olarak görmekteyiz.” değerlendirmesini yaptı.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Han Elektronik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.