INTEGRAS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

2000’lerden bu yana Integras, Sistem Entegratörü olmak için altyapısına yatırım yapmaktadır. Integras yıllar boyunca Kiev, Priştine’de ofisler açmış ve ABD, Belçika, İtalya, Avusturya, İngiltere, Çin, Katar ve Hollanda’da ortaklıklar kurmuştur. Integras, sürekli gelişen bir BT pazarına yanıt olarak kurulmuştur. Ağını sağlam tutmak için ise bünyesine yeni markalar eklemeyi sürdürmektedir.

2020 itibari ile ilk kez ISAF Exclusive’e katılacak olan INTEGRAS, fuar ile yeni müşteri portföyü oluşturmayı ve farklı ülkeler ile projeler geliştirmeyi hedeflemektedir. ISAF Exclusive 2020’ye özel, savunma sektörüne fayda katacağına inandıkları yeni ve yerli üretim olan bir ürünlerini anlatacak olan INTEGRAS, bu ürünün yanı sıra diğer savunma ekipmanlarını da fuar ziyaretçileri için sergiliyor olacak. ISAF Exclusive ile ilgili yorumlarını da aktaran INTEGRAS yetkilileri, “sektör için ne kadar başarılı ve faydalı bir fuar olduğunun farkındayız.” değerlendirmesini yaptı.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de INTEGRAS’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.