HAN ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE’DE!

HAN Elektronik, 2002 yılından beri sektörde birçok yeniliklerle örnek olmuş, ARGE çalışmalarına verdiği önemle sektöre yön vermiş ve tescilli sloganı olan ‘’Türkiye’nin Güvenlik Çözümü’’ olmayı başarmıştır.

Güvenlik sektöründe yenilikçi, güvenilir,katma değeri yüksek, teknolojik ve  geniş ürün portföyü ile müşterilerine profesyonel çözümler ve üst düzey hizmetler sunmayı misyon edinmiştir.

Birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte olduğu çözümleri, Türkiye’nin genelinde 2000’i aşkın bayi ağına sahiptir. Hizmet kalitesi ve güvenirliği ile kendine ait yönetim binasında faaliyetlerini sürdürmeye,  sektöre yön ve feyz vermeye örnek bir kuruluş olmak için durmaksızın çalışmaya devam eden Han Elektronik;   yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek ve bu sektörde müşterisine güven veren, müşteri odaklı düşünen, müşterilerin beklentilerini anlayıp onlara değer katan ve rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı Türkiye’nin lider ve en öncü Güvenlik Çözümü kuruluşlarından biri olmak ve ülkenin en değerli markaları arasına girmeyi hedeflemiştir.

ISAF 2018’de Han Elektronik; yangın algılama sistemlerinde dünya devi HONEYWELL ürünleri, kamera güvenlik sistemlerinde projelere özel çözümler olarak sundukları MILESIGHT Kamera ve NVR’lar başta olmak üzere, kablosuz alarm sistemleri, plaka tanıma sistemleri, AHD ve IP çözümleri ile büyük beğeni almıştır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda HAN ELEKTRONİK’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.