IDS SAVUNMA ISAF EXCLUSIVE’DE!

IDS Savunma Uluslararası kamu güvenliği sektöründe kendi endüstrilerinin lider firmaları ile çalışmaktadır. ATISYSTEM, VOTI X-RAY Detections, FREQUENTIS gibi alanlarında tartışmasız dünya lideri olan kara, deniz, hava, uzay sektörlerinin yanında sivil savunma sektöründe hizmet veren tüm kamu birimlerinin ihtiyacı olan Erken Uyarı-Siren ve Anons, 3 Boyutlu Xray Tarama, kara, deniz, hava ve uzay çapraz haberleşme ses kayıt, kritik haberleşme sistemleri konularında hizmet vermektedir.

ISAF Exclusive’de VOTI X-RAY, ATI Siren-Anons, Frequentis Yazılım ürünlerini tanıtacak olan IDS Savunma, VOTI Xray ve ATI System ürünlerinin lansmanını da gerçekleştirecektir.

IDS Savunma; Polis, Jandarma, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri, Kıyı Emniyeti, Afad, Kızılay, Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tutukevleri, kritik güvenlik gerektiren tesis ve lokasyonların güvenliklerinin sağlanması ve olası durumlarda tüm güvenlik birimlerinin mevcut haberleşme imkanlarıyla ortak koordinasyonlarının sağlanıp ilgili görev ve olay yerlerine güvenli şekilde sevk ve idare edilmelerini yönetip tüm bu süreç içinde sivil ve savunmasız kişilerinde doğru bir şekilde bilgilendirilip operasyon sahalarının can kaybı yaşanmadan boşaltılmasını sağlayan komuta kontrol sistemlerini temin ve tesis etmeyi hedeflemektedir.

Ulusal ve uluslararası güvenlik tesislerinde IDS Savunma ürünleri kullanılmaktadır. NASA, UN (BM), Ankara Büyükşehir Belediyesi, THY,FEMA, Amerikan Genelkurmay ve birimleri, Devlet Hava Meydanları, EuroControl, Chevron, BP, Brezilya, Singapur, İsrail, Qatar, Mısır, Kanada, AMAZON, NewYork Nükleer Enerji tesisleri, üniversiteler, hastaneler ise IDS Savunma’nın referansları arasında yer almaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda IDS SAVUNMA’ya verimli bir fuar geçirmesini dileriz.