HOBİ BİLİŞİM İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE

Hobi Bilişim kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektöre bilişim ve güvenlik teknolojileri üzerine projeler üretmek amacıyla kurulan bir firmadır. Amacının sektörde yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile alanında kendisini ispatlamış markalı ürünler ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

Otoyol, otopark, mobil, kantar, plaka tanıma sistemleri, radar hız tespit sistemleri, ücretli otopark sistemleri, kontrollü geçiş sistemleri tanıtacak olan firma ISAF Exclusive’de yeni geliştirdikleri Plaka Tanıma Sistemi yazılımlarını, donanımlarını tanıtacaklar ve ayrıca yeni nesil radar entegreli plaka tanıma sistemi ürününün tanıtımını gerçekleştireceklerdir.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Hobi Bilişim’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Yetkili Görüşü: Ozan Darendeli / Genel Müdür
ISAF Exclusive, mevcut müşterilerimizle buluşma imkanı sağlamakla birlikte potansiyel müşterilerimizle tanışma şansı yaratıyor. Özel bir etkinlik olmasından dolayı doğrudan hedef kitlelerimizle bir araya gelmiş oluyoruz ve geliştirdiğimiz ürünlerimizi sergileme ve tanıtma açısından çok verimli bir organizasyon olacağına inanıyoruz.