KOYUNCU ELEKTRONİK YENİ ÜRÜNLERİYLE ISAF EXCLUSIVE’DE!

Koyuncu Elektronik A.Ş., bilişim teknolojileri, elektronik güvenlik sistemleri ve tüketici elektroniği alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji dağıtım firmasıdır. Her biri kendi alanında önde gelen uluslararası markaların Türkiye resmi distribütörlüğünü yapan Koyuncu Elektronik, kurulduğu 1996 yılından bu yana yüksek teknolojili ve üstün kaliteli ürünleri IT satış kanalı, elektronik güvenlik çözüm ortakları, organize perakende zincirler ve e-ticaret kanalları aracılığı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Koyuncu Elektronik “Daha iyi katma değer” yaratma hedefiyle tüm iş ortaklarının, satışı yapılan ürünlerden en iyi değeri alması misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir. Portföyünde, Allied Telesis, AMD, AOC, Asus, Fujitsu-PFU, Hanwha Techwin, Hikvision&Haikon, Kingston, Lenovo, Packard Bell – Acer Group, Samsung, Seagate ve UBNT markalarının Bilgisayar, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Profesyonel Görüntüleme Sistemleri, Depolama, Bilgisayar Bileşenleri, Ağ Çözümleri, Ekranlar, Baskılama Çözümleri, Tarama Çözümleri ürün grupları bulunmaktadır.

ISAF Exclusive’de; Elektronik güvenlik ürün ve çözümlerinin tedarikçisi olan Hikvision ve Axis markasının kamera, ve yapay zeka destekli ‘derin öğrenme’ ürünleri ile birlikte, dünyada veri depolaması çözümlerinde lider ola Seagate ürünlerini, IP video veri altyapısı çözümleri için gözetim kayıt ve depolama sunucuları amaca yönelik ve performansa dayalı IP video veri altyapısı çözümleri sunan BCD markasını ve Barco markası tarafından geliştirilen ClickShare (toplantılarda ve sunumlarda bilgisayarlardan ana ekrana hızlıca ve kablosuz olarak görüntü aktarım cihazı) ürünlerini sergileyeceklerdir.

Koyuncu Elektronik tüm kamu kurumlarına (askeri kurumlar, şehir güvenliği, hastaneler, üniversiteler, okullar, ulaşım, cezaevleri)  ve özel sektör kuruluşlarına (toplu konutlar, fabrikalar, bankalar, sanayi kuruluşları vb.) ürün tedariki sağlamaktadır.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF- Exclusive’de KOYUNCU ELEKTRONİK’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Yetkili Görüşü: Mehmet Akif Aydın – Koyuncu Elektronik Secura Satış Müdürü
Katılımcı ve ziyaretçilerin birbirleriyle iş geliştirmeleri açısından benzersiz ve önemli fırsatların yaratıldığı butik bir fuar olduğunu düşünüyoruz. Ziyaretçiler sektördeki yenilikleri takip edip, mevcut ihtiyaçlarına net çözümler bulabilmekte. Katılımcılar ise nihai kullanıcı firmalardan hem de iş ortaklarından ciddi geri beslemeler alabilmekte.