ISAF Exclusive Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Marmara Fuarcılık, özel olarak planlanan yeni projesi ISAF Exclusive için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 7-8-9 Mart, 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’ de birbirinden önemli kurum, kuruluş, dernek ve sektör firması, CONFEX konsepti ile hazırlanan çok özel bir platformda bir araya gelecek.

Marmara Fuarcılık, uzun yıllardır güvenlik sektöründe köklü bir yer edinmiş ve dünyanın bu alanda bilinen sayılı etkinliklerden biri haline gelmiş olan ISAF’ı bu kez oldukça farklı ve ayrıcalıklı bir organizasyon ile CONFEX konseptinde buluşturacak.

Tüm Hizmetler Tek Bir Paket Halinde

Ayrıcalıklı bir platform olarak projelendirilen ISAF Exclusive ’de her ayrıntı, değerli katılımcılarımız için düşünüldü ve tek bir paket haline getirildi. Stand büyüklüklerine göre sınıflandırılan katılım paketleri sayesinde katılımcılarımız etkinlik boyunca ihtiyaç duyacakları tüm hizmet ve servislere katılım paketine ödedikleri fiyat dâhilinde sahip olacak.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’nda yer alacak olan tüm katılımcılarımız seçmiş olduğu paket kapsamında;  fuar katılımı, özel stand tasarımı ve kurulumu, aynı zamanda etkinliğin gerçekleştirileceği Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da etkinlik süresince konaklama, yeme-içme, ikram ve transfer gibi hizmetleri hiçbir ek ücret ödemeden alacak.

ISAF Exclusive için Değerli Ziyaretler Gerçekleştirdik

ISAF Exclusive çalışma programı kapsamında, Aralık ayı boyunca Marmara Fuarcılık tarafından kamu kurumu, genel müdürlük ve daire başkanlıkları seviyesinde ziyaretler gerçekleştirildi.

Öncelikli olarak hedeflenen ve özel ziyaretçi listesinin başında gelen kamu kurum ve kuruluşlarına;
ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı ile ilgili bilgilendirmelerin yapıldığı görüşmelerde, konuşmacı, dinleyici ve ziyaretçi olmak üzere tüm önemli birimler etkinliğimize davet edildi.

Özellikle Emniyet Genel Müdürlüğü’müz başta olmak üzere, yapılan ziyaretlerde tüm yetkililer ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’nı memnuniyetle karşıladılar ve programlarında mutlaka yer alacağını belirttiler. Yapılan tüm ziyaretler, ilgililerin olumlu yorumları ve destekleyici geri dönüşleri ile sonuçlandı.