ISAF EXCLUSIVE FUAR VE KONFERANSINA REKOR ZİYARETÇİ SAYISI

Güvenlik sektörünün en özel etkinliği olan ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı 5. yılını diğer yıllara oranla daha yoğun katılımcı ve ziyaretçi ilgisiyle en verimli şekilde gerçekleştirdi.

10-12 Mart tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel&Convention Center’da 5.kez  gerçekleşen etkinliğe gelen olağanüstü ilgi ile geçmiş yıllardaki ziyaretçi sayısını %49,2 artırarak  kendi rekorunu da kırmış oldu.

Konferans kısmında kurumları, sektörleri ve bireyleri de çok yakından ilgilendiren sunum ve oturumları dinleyiciler ile buluşturan etkinlik 3 gün boyunca devam etti. Toplamda 31 konuşmacı ve 733 dinleyici sayısı ile diğer yıllara oranla ilginin ne kadar artmış olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Alanında uzman konuşmacıların konferans konu başlıklarını görmek için tıklayınız.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’nın ilk günü gerçekleşen açılış yemeğinde katılımcı firmalarımız dışında kurumların önemli yetkilileri de yer aldı. Exclusive’in tüm ISAF ailesine merhaba dediği etkinlikte keyifli anlar yaşandı.

Fuar boyunca yoğun tempoyla çalışan firmaların en büyük şikayeti gün içinde çok yorulmak oldu.

Katılımcılara özel düzenlenen gala yemeğinde ise yorgunluklarını atarak keyifli ve eğlenceli bir akşam geçirdiler.

Gala yemeği görüntülerini görmek için tıklayınız.

Toplamda 2027 m2 alanda 29 Katılımcı firma ve 43 ilden gelen nitelikli 2972 ziyaretçi sayısı ile tamamlanan ISAF Exclusive pandemi sonrası dönemin en güçlü fuar ve konferanslarından birisi oldu.

Fuarlarımıza katılan, ziyaret eden, destek veren tüm sektör temsilcileri, kurumlar ve derneklere teşekkür ediyoruz.