WOC YAZILIM İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE

Crm ve bulut hizmetleri sağlayıcısı olan Woc Yazılım müşterilerin ihtiyaç duyduğu performans, verimlilik ve kalite standartlarını en iyi şekilde karşılayan İstanbul Merkezli bir yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

Woc Yazılım, ISAF Exclusive’de Mobil Uygulama Çözümleri, Yapay Zeka Entegreli Bariyer Sistemleri, Akıllı Şehir Çözümleri, Road Blocker Sistemleri, Mantar Bariyer Sistemi, Kollu Bariyer Sistemi, Yer Tuzağı, Otopark Sistemleri ürünlerinin tanıtımını yapacaklar.

Stantlarında ön plana çıkarmayı düşündükleri ürünler salgın döneminde geliştirdikleri temassız geçiş sistemleri ve mobil uygulama çözümleri olacaktır.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Woc Yazılım’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Koray KARTAL / Kurucu ve Genel Müdür:
ISAF’a her yıl başlangıçtan bugüne kadar düzenli olarak katılım sağlıyoruz. Her katılım sağladığımız yıl bize çok büyük katkılar sağlıyor. Bu yıl içinde beklentilerimizi karşılayacağını umuyoruz. Etkinlik içinde bizim de olmamız onur vericidir.

Katılımcılar ve ziyaretçiler için verimli bir fuar olacağını düşünüyoruz.