ISAF EXCLUSIVE GELENEKSEL SPONSORU TANSA TURNİKE GELENEĞİ DEVAM ETTİRDİ

Tansa Turnike, kaliteden ödün vermeyen, üretim kapasitesini her geçen yıl artıran, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak kendisini geliştirmiş ve uluslararası pazarda yer edinmiş bir Türk firmasıdır.

ISAF Exclusive’de 2022 ‘de global standartları taşıyan ve bu standartlara uygun olarak pandemi sürecinde geliştirdikleri en yeni teknoloji ürünlerin tanıtımını yapacaktır. Bununla birlikte güvenle estetiğin bir arada olduğu yeni teknoloji geçiş kontrol sistemleri de stantlarından ön planda rol alacaktır.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Tansa Turnike’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Mehmet Yalçın Sarı / Genel Müdür
ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, herkesin olduğu gibi bizim de heyecanla beklediğimiz sektörün en özel etkinliklerinin başında gelmektedir. Birçok katılımcıyı aynı amaç ve hedef doğrultusunda tek bir çatı altında birleştiren deyim yerindeyse sektörün can damarı haline gelmiş bu özel organizasyonda 5. kez yerimizi alıyoruz.

5 yıldır Ana Sponsor olduğumuz ISAF Exclusive‘de konuklarımızı ve özel ziyaretçilerimizi ağırlamak için heyecanla ve sabırsızlıklar bekliyoruz.