ISAF FUARLARI’NA EN ÇOK KATILAN 3. FİRMA HAN ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE’DE YERİNİ ALDI

ISAF Exclusive fuarında bu yıl Türkiye’nin Güvenlik Çözümü AVerDiGi ve SPY markaları ile Analog ve IP sistemlerde Tek Platform Tek Yazılım CCTV çözümleri; Kurumsal video gözetim çözümlerinde proje grubunda tek yetkili distribütörü oldukları Milesight Profesyonel ve üstün teknolojik çözümleri, Dünya devi Honeywell Yangın Alarm Sistemleri, Yerli Üretim AVerFire Yangın Algılama sistemleri,  Eocortex VMS (Video Yönetim) Çözümleri, Akıllı Ev destekli Hırsız Alarm çözümleri ve Alarm Takip Yazılımı, Kameraya Gömülü Plaka Tanıma Yazılımı, Switcher Network ürünleri ve Kablosuz aktarıcılar standlarındaki  temel ürünler olacaktır.

Bununla beraber Dahili Akıllı Video Analizli Kameralar, Yüz tanıma sistemleri, AI Serisi yapay zeka destekli network kameralar, Kablosuz alarm sistemleri, Access Pointler, LORA Teknojisi, IoT (Nesnelerin İnterneti) ile gerçekleşen cihaz entegrasyonları, Bulut Teknolojileri ve 3. Parti VMS yazılımlarına ek olarak öğrenebilen Yapay Zeka Yazılımları ile sistem entegrasyonu standlarında ön planda rol alacaktır.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Han Elektronik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Melis İnce / Genel Müdür Yardımcısı
Han Elektronik olarak ISAF Exclusive Fuarı’na düzenlendiği ilk yıldan itibaren eksiksiz katılıyoruz. ISAF Exclusive’i güvenlik sektörünün alanında en çok tanınan ve katılım sayısı her geçen yıl artan öncü bir organizasyon olarak tanımlıyoruz. Firmalar ile iş partnerleri arasında bir köprü görevi gören ISAF Exclusive, teknolojik anlamda yenilikleri çözüm ortaklarına sunmakta önemli bir rol oynamaktadır.