KOZA GÜVENLİK ISAF EXCLUSIVE’DE!

Koza Güvenlik; 2005 yılında kurulmuş olup, aldığı distribütörlük ve kendi bünyesinde tescilli marka ürünleri ile uzmanlık alanı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda yurt içi ve yurt dışında tanınan, aranan marka haline gelmiştir.

Distribütörü olduğu Kodicom marka IP ve HD kamera sistemleri, Teletek marka yangın algılama sistemleri, Teletek marka alarm sistemleri ürünlerini ISAF Exclusive’de tanıtacaktır. Ayrıca Teletek marka alarm ve yangın algılama sistemleri ürünlerinin lansmanını yapacaktır.

Koza Güvenlik ürünlerinin kullanım alanı olarak her seviyedeki projelerde profesyonel olarak güvenle sunabileceği her çeşit güvenlik sistemleri  ürünleri  bulunmaktadır. Kamu kurumları, fabrikalar, ofisler, daireler, villalar, rezidans gibi güvenlik ihtiyacı olan her yerde kullanılmaktadır.

Hatay da sınır güvenliği kapıları,Tokat il Jandarma ,Amasya Üniversitesi, Bitlis Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, 75. Yıl İlköğretim Okulu, Niğde Üniversitesi Yurt Projesi,  Onurair ,İzmir Hava Eğitim Komutanlığı, Eskişehir Sarıcakaya Emniyet Binası Projesi, Kartal Belediye Hizmet Binası Projesi, Club Flipper Otel, Holiday Bodrum Resort Hotel, Adana Acıbadem Hastane Projesi, Via Hospital, Bursa Yıldırım Şevket Yılmaz Yüksek İhtisas Hastane Projesi,

Halk Bankası Rize şubesi, Halk Bankası Nakit Operasyon Şubesi, Samsun Projesi, SGK Emekli Sandığı Projesi, SGK Mudanya Hizmet Binası Koza Güvenlik’in kamera ve alarm sistemlerinin kullanıldığı  referansları arasında yer almaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de KOZA GÜVENLİK’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.