KOYUNCU ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE’DE!

Koyuncu Elektronik A.Ş, bilişim teknolojileri, elektronik güvenlik sistemleri ve tüketici elektroniği alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji dağıtım firmasıdır. Her biri kendi alanında önde gelen uluslararası markaların Türkiye resmi distribütörlüğünü yapan Koyuncu Elektronik, kurulduğu 1996 yılından bu yana yüksek teknolojili ve üstün kaliteli ürünleri IT satış kanalı, elektronik güvenlik çözüm ortakları, organize perakende zincirler ve e-ticaret kanalları aracılığı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Koyuncu Elektronik “Daha iyi katma değer” yaratma hedefiyle tüm iş ortaklarının, satışı yapılan ürünlerden en iyi değeri alması misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir. Portföyünde, Allied Telesis, AMD, AOC, Asus, Fujitsu-PFU, Hanwha Techwin, Hikvision&Haikon, Kingston, Lenovo, Packard Bell – Acer Group, Samsung, Seagate ve UBNT markalarının Bilgisayar, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Profesyonel Görüntüleme Sistemleri, Depolama, Bilgisayar Bileşenleri, Ağ Çözümleri, Ekranlar, Baskılama Çözümleri, Tarama Çözümleri ürün grupları bulunmaktadır.

ISAF Exclusive’de güvenlik kamerası ürün ve çözümlerinin dünya lideri tedarikçisi olan Çin menşeili Hikvision markasının yapay zeka destekli ‘Derin öğrenme’ ürünlerini sergileyecektir.

Hikvision, ses ve görüntü kodlama, video görüntüsü işleme ve veri depolama gibi kilit teknolojilerin yanı sıra bulut bilişim, büyük veri ve derin öğrenme gibi geleceğin parlak teknolojilerinde de ilerlemeye devam etmektedir. Güvenlik kamerası sektörünün yanı sıra akıllı ev teknolojileri, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği sektörlerine de hizmet vermektedir.

Koyuncu Elektronik tüm kamu kurumlarına (askeri kurumlar, şehir güvenliği, hastaneler, üniversiteler, okullar, ulaşım, cezaevleri)  ve özel sektör kuruluşlarına (toplu konutlar, fabrikalar, bankalar, sanayi kuruluşları vb.) ürün tedariki sağlamaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de KOYUNCU ELEKTRONİK’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.