MİCAE ELEKTRONİK İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE

Micae Elektronik, sistemin tüm bileşenlerinin sağlık durumlarını anlık gösterebildiği, bağımsız olarak tüm kameralarda da AI (Artificial Intelligence) analizleri ile bölgelerin detaylı olarak analizinin yapıldığı ve bunların da kullanıcılara raporlandığı çözümler sunmaktadır.

ISAF Fuarı’nda 2. kez yer alacak olan firma kendi geliştirdiği “Bulut Tabanlı Video Kayıt” ve “Yönetim Platformu”nu sergileyecektir.

MİCAE, ISAF Exclusive 2023 fuarında son teknoloji ürünlerini ve %100 yerli, milli video kayıt platformu, AI (Artificial Intelligence) ve BI (Business Intelligence) çözümlerini sergileyecek. Ayrıca, çok fonksiyonlu bulut tabanlı güvenlik kayıt ve yönetim sistemi gibi dünyada bile yeni sayılabilecek bir teknolojiyi tanıtacaklar. Bu sistem, Türk mühendisler tarafından tasarlanıp, birden fazla noktada kullanılan güvenlik sistemlerini tek bir yerden yönetebilme, cihazların sağlık durumunu kontrol edebilme ve kameraların kayıtlarını yedekleyebilme gibi özellikler sunuyor. AI teknolojileri de kullanılarak insan tespiti, araç tanıma, anormallik tespiti gibi birçok özel çözümler sunulacak.

Emre YILDIRIM

ISAF güvenlik fuarı, Türkiye güvenlik sektörüne 20 yıl boyunca yön vererek büyük başarılara imza atmıştır. Sektördeki tüm üretici, distribütör, sistem entegratörü, montaj firmaları ve son kullanıcıları buluşturmakta, dünyada ve ülkemizdeki en güncel teknolojilerin sektör temsilcilerinin canlı olarak inceleyebilmesine imkân sağlamaktadır.