SENTEZ GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE

Sentez Güvenlik Sistemleri, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş uzman kadrosu ile güvenlik sektöründe öncü bir isimdir. AR&GE çalışmaları ile teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendini geliştiren firma, müşteri gereksinimleri doğrultusunda yeni ürünler üretmektedir. Satış öncesi ve sonrası kusursuz hizmeti hedefleyen Sentez Güvenlik Sistemleri, Perpa Ticaret Merkezi / İstanbul’da faaliyet göstermektedir. 10 yılı aşkın bir süredir, sektörde öncü bir konuma ulaşmalarını sağlayan temel prensip, kuruluşlarından bu yana müşteri memnuniyetine verdikleri önemdir.

Sentez Güvenlik ve Yazılım Hizmetleri, ISAF Exclusive 2023 fuarında biometrik geçiş kontrol ve veri   güvenliği çözümleri sunacak. Fuarın yoğun geçeceğini düşünmelerine rağmen, distribütörlüklerini yaptıkları ürünleri ziyaretçilere tanıtacaklar. Yapay zekâlı biometrik geçiş kontrol ürünleri, CCTV ürünleri, yangın algılama ürünleri ve Big Data veri güvenliği ürünleri de dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerin tanıtımını yapacaklar. Yapay zekâlı cihazları pazara sunarken, geçen yıl pazara sundukları Çatı yazılımlarındaki entegrasyonları ve geliştirmeleri artıracaklar ve veri güvenliği önemli olduğu için, donanımsal cihazlarını daha fazla noktaya ulaştırarak ve bayi kanallarını geliştirerek Türkiye geneline ürünleri en iyi fiyatlarla pazarlayacaklar.

Recep CAN / Kurucu Ortak

Kurumlar ve bayiler ile sektörümüzü buluşturan ISAF Exclusive fuarının sektörümüz için çok verimli olduğunu düşünüyoruz. Fuarı organize eden Marmara Fuarcılık’a teşekkür ederiz. Tüm katılımcı arkadaşların da iyi bir fuar geçirmesini temenni ediyoruz.