NOKTA ELEKTRONİK İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri 20 yılı aşkın iş tecrübesi ile Elektronik ve Bilişim sektöründe öncü bir kuruluştur.

Sahip olduğu geniş ürün çeşidi ve üretim faaliyetleri ile sektörde her zaman dinamik kalmayı başarmıştır. Global pazarda, sektörün lider dünya markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Başta Türkiye pazarı olmak üzere, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Balkan ülkelerinde proje, ürün tedariği ve teknik destek faaliyetlerini sürdürmektedir.

ISAF Exclusive 2023’de CCTV, Aktif ve Pasif Network Çözümlerinin tanıtımını yapacaklardır.

10-12 Mayıs 2023 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Nokta Elektronik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Murat Kılıç  / CCTV & Proje Direktörü

ISAF Exclusive sektörün en başarılı organizasyonlarının başında geliyor. Ziyaretçi geri dönüşü, katılımcı şirketlerin, ürün ve teknoloji olarak yüksek düzeyde olmaları, organizasyondan aldığımız geri bildirimler bizim için fazlasıyla önem arz ediyor.  Bu verimli dönüşler doğrultusunda şirket olarak bizler de gerekli tüm aksiyonları alıp şirketimizi daha da ileriye taşıyoruz.