ÖNCÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ 2. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE

Öncü Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sektöründe lider bir teknoloji firması olarak tüketiciye en etkin ve verimli şekilde uluslararası markaları sunmaktadır. Kurulduğu günden beri, satış, pazarlama, lojistik ve AR-GE çalışmalarına ek olarak teknik servis hizmetleriyle de ilgilenerek sektördeki lider konumunu korumaktadır.

2002 yılında kurulan Öncü Güvenlik Sistemleri, 1500’ün üzerinde bayisi ve geniş ürün portföyüyle müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktada karşılamaktadır.

Öncü Güvenlik, ISAF Exclusive 2023 fuarında mevcut ve potansiyel müşterilerine yeni ürün ve teknolojileri sunmayı hedefliyor. İlk kez lansman yapacakları 2 ürünü de sergileyecekler. Firma, sınır güvenliği, solar enerji sektörü ve CCTV, Solar sistemler, Termal ürün grupları gibi çeşitli ürün gruplarını tanıtacak. Satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini daha da artırmak amacıyla, müşteri odaklı çözümler sunmayı planlıyorlar.

İbrahim GÖNÜLLÜ / Genel Müdür

ISAF Exclusive, Ankara’da yapıldığı için kamu kurumlarıyla kolayca iletişime geçmemizi sağlıyor. Bunun yanında iş ortaklarımız ve rakiplerimizle buluştuğumuz, ilişkilerimizi geliştirdiğimiz güzel bir organizasyon.