OKİSAN SEKTÖRÜN EN ÖZELLERİNİN BULUŞMASINDA TEKRARDAN YERİNİ ALDI!

Okisan 28 yıldır ‘’sağlıklı büyüme’’ prensipleri belli; Güçlü, güvenli ürünler sunmak ,ticari hayatlarında dürüst ve samimi olmak, doğru zamanlamayla doğru yatırımlar yapmak, firma alt yapısıyla birlikte ürün yelpazelerini genişletmek, açılmadık pazarlara ve hedef kitlelere yönelmek, OKİSAN’ı daha ileriye taşımak için daha çok çalışmak mottosuyla hareket eden sektörün dinamik firmalarındandır.

Düzenlenmeye başlandığı 2017 yılından bu yana ISAF Exclusive’de boy gösteren Okisan bu yıl güvenlik kamera sistemleri, intercom, access sistemler, lazer ve termal sistemler vb. ürünleriyle ISAF Exclusive’de yer alacak. İlgili ziyaretçilere CCTV sistemlerini daha iyi bir şekilde tanıtmanın, ilgili kişiler ve bayiler arasındaki ilişkilerini daha da güçlendirmenin en temel amaçları olduğu belirten Okisan CEO’su Sayın Ekrem Özkara ISAF Exclusive’in bu anlamda firmalar için çok değerli bir platform olduğunu belirtti.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda OKİSAN’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.