TANSA BU YIL TEKRAR ISAF EXCLUSIVE’DE!

Piyasaların ekonomik yönden zor günlerden geçtiği bu dönemde Tansa Turnike, kaliteli ve inovatif çözümler içeren ürün çizgisinden ödün vermeyerek her anlamda güven hissettiren lider sektör markası olmuştur. ISAF Exclusive fuarının düzenlendiği ilk yıldan bu yana katılımcısı olmanın yanı sıra, geçen yıl Platin Sponsorluğunu da yapan Tansa Turnike, birçok ülkede tercih edilen ve her gün gelişmeyi hedefleyen bir firmadır. Ülkemizin en prestijli projelerinin başında yer alan Yeni İstanbul Havalimanı’nda en fazla turnikesi olan üretici konumunda bulunan Tansa Turnike Türkiye Futbol Fedarasyonu’nca onaylı, UEFA tarafından da kabul görmüş turnikeleri ile, son 3 yılda 26 adet Stadyumun tamamının yenilenmesine öncülük ederek, kendi alanında Türkiye’nin en fazla tercih edilen markası konumuna gelmiştir. Ayrıca, tarihi hazinelerimizi 199 müzemizde, 330 dan fazla turnikeleri ile  korumaktadırlar.

Tansa Turnike Ankara bölge Müdürü Fatih Karakılıç; birçok fuarın aksine, değerli çözüm ortaklarını ağırlamanın yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşlarının karar verme mercilerinin, üst düzey yöneticilerinin katılımına öncülük etmesi nedeniyle ISAF Exclusive’i oldukça önemli bir fuar olarak değerlendirdiklerini belirtmesine ek olarak 2020 yılı için Tansa Turnike de yeni olarak neler göreceğimiz hakkında bazı ipuçları verdi. Karakılıç, “Tansa Turnike, ülkemizde Pazar lideri olmanın yanında ve dünyada birçok prestijli projede, ihtiyaçlar doğrultusunda talebin önemli ölçüde karşılanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Çözüm odaklı ve farklı tasarım anlayışımız ile, ürün geliştirme faaliyetlerine yaptığımız yatırımlarla son yıllarda ülke çapında ve global piyasa da birçok değerli projede adımızdan çokça söz ettirmeyi başardık, şeklinde sözlerine ekledi.

Hedefimiz, Yerli ve Milli anlayışa sahip sektörümüzde, ülke çapında en büyük üretici konumunda olmanın yanında, tasarım ve üretim kalitemizi tüm dünyaya tanıtmak için gerekli yatırım ve çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmekteyiz. Bu anlamda da, gerek üretim kapasitemizi arttırmak, gerek sektörümüze daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, önümüzdeki yılın ilk aylarından itibaren, mevcut alanımızın yaklaşık 3 katı büyüklükteki oldukça modern bir üretim alanına tesisimizi taşıyor olacağız.” dedi.

ISAF Exclusive 2020’de optik turnikelerini, tripod ve boy tipi turnikelerini sergileyecek olan Tansa Turnike ayrıca havalimanlarında kullanılan e-gate, boarding gate ve one way gate adı verilen, uçağa binmeden önce güvenli ve hızlı geçiş sağlayan turnikelerini de sergileyecek.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de TANSA’ya verimli bir fuar geçirmesini dileriz.