OKİSAN YENİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İLE ISAF EXCLUSIVE’DE!

Okisan Güvenlik Teknolojileri, elektronik güvenlik cihazları CCTV sistemlerini bayi kanalı üzerinden satışını gerçekleştiren bir firmadır. Portföyünde kayıtlı yaklaşık 5000 proje/uygulama firmasına ulaşabilen OKİSAN A.Ş.; halen, çok sayıda proje /uygulama firmasına, yurt içi ve yurt dışı projelerinde ürün ve proje destek hizmeti vermektedir.
ISAF Exclusive’de DAHUA markalı güvenlik kamera sistemleri, intercom, access sistemler, lazer, termal sistemler ve CCTV sistemlerinde yeni teknolojileri tanıtılacaktır.

Okisan Güvenlik Teknolojileri ürünlerinin kullanım alanları çok geniştir; ofislerden, evlere, kamu kurumlarından, ormanlara ve şehir güvenliğinden askeri ve endüstriyel alana kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Dünyanın birçok ülkesinden, uzman ekibi tarafından titizlikle seçerek ithal ettiği seçkin markalara ait ürünleri, Türkiye’nin tüm il ve bölgelerinde ortalama 4500 bayiinin yanı sıra KKTC, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerinde bulunan bayilerine ulaştırabilmekte ve proje çözümleri için teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.