PİMSER 2. KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

PİMSER’in ağırlıklı faaliyet alanı Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Yangın Algılama İhbar Sistemleri gibi ürün gruplarının malzeme satış, kurulum ve entegrasyonudur. Sektördeki proje firmalarına IDIS, Hikvision, BeSafe, Tattile, Nedap, Gunnebo ve Bioaffix gibi markalar ile satış, pazarlama ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. IDIS ve BeSafe markalarının tek yetkili resmi distribütörüdür. Hikvision, Tattile, Nedap, Gunnebo ve Bioaffix’in yetkili satıcısı ve onaylı teknik servisidir. PİMSER, komple güvenlik çözümlerini içeren şartname oluşturulmasına ve mevcut şartnamelerin incelenerek uygun markalı ürünler ile çözüm üretilmesine destek vermektedir. Satış ve satış sonrası teknik destek hizmetinin yanı sıra, satışa sunulan tüm markaların bakım ve onarımını da kapsayan teknik servis hizmeti de sağlamaktadır. Ayrıca ürün tedarik hizmetleri ile yetinmeyen firma, müşterilerinin sektörde karşılaştıkları sorunlara kaliteden ödün vermeden nitelikli çözümler üreterek fark yaratmayı amaçlamaktadır.

PİMSER, son kullanıcı diye nitelendirdiğimiz ihtiyaç sahibi kurum ve kuruluşların birebir olarak üretici ve temin edici firmalarla bir araya getirildiği etkinlik olan ISAF Exclusive’de 2. kez yer alacak olmaktan dolayı memnuniyet duyuyor. ISAF Exclusive için hazırlıklarını sürdüren firma yetkilileri bu yıl hazır üründen ziyade tasarlayıp ürettikleri ürünlerinin nihai kullanım şekillerini sunmayı planlıyor. Bunun yanı sıra PİMSER standına uğrayan ziyaretçiler Nedap, Zenitel, Idis, Hikvision ve imalatını firmanın gerçekleştirdiği taşınabilir görüntüleme ve izleme/kayıt sistemleri gibi ürün ve marka gruplarını inceleyebileceklerdir. 2020 yılına dair hedeflerini ve ISAF Exclusive’e dair değerlendirmelerini de sorduğumuz Sayın Ahmet Kemal Oral, “Üretim ve Entegrasyon ile katma değer oluşturmayı planlıyoruz. Hedefimiz son kullanıcı ihtiyaçlarını en kapsamlı şekilde karşılayan çözümler üretmek. Satış, temin, üretim ve yazılım ile bir araya getirdiğimiz sistemlerle kullanıcı dostu ürünlerimizi tanıtmayı ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sayede tek tek ürünlerden elde edilen faydadan ziyade toplu halde çalışan sistemler ile verimliliği arttırarak ve aslında kullanıcı tarafından bilinse dahi faydalanılamayan özellikleri sonuna kadar kullanıcılarımıza sunmaya çalışıyoruz. ISAF Exclusive ise güzel ve iyi planlanmış bir organizasyon. Sektörün güvenilir ve bilinen firmalarını bir araya getiren verimli bir fuar.” değerlendirmesinde bulundu.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de PİMSER’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.