ÖZAK GEÇİŞ TEKNOLOJİLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE!

ÖZAK 1974 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk turnike üreticisidir. Geçiş Teknolojileri alanında turnike,  road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer ürün gruplarının üretimini yapmaktadır. Özak, 24.000 m2 kapalı alana kurulu, kendine ait tesislerde üretimini sürdürmekte ve 80’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. ÖZAK Avrupa, Ortadoğu, Arap Yarımadası, Uzak Doğu, Asya, Rusya ve ABD bölgelerinde referanslara sahiptir. ÖZAK, yatırımlarını insan kaynağı, teknoloji ve çevre koruma merkezli şekillendirmektedir. Gelişmiş üretim sistemleri ve AR-GE aktivitelerini benimseyen ÖZAK, yenilikçi çözümlerin entegrasyonu vizyonuyla güvenlik sektöründe portföyünü sunmaktadır.

ÖZAK, çözüm firmaları ve potansiyel firmaları ile görüştüğü, pazar analizi yapabildiği değerli etkinliklerden biri olarak gördüğü ISAF Exclusive’de doğru ziyaretçi kitlesi ile verimli bir fuar geçirmek adına yoğun bir şekilde hazırlanıyor. Arge çalışmalarına verdikleri önem sayesinde her yıl tüm fuarlara belli yenilikler ile katılmayı seven ve bunu benimsemiş bir firma olan ÖZAK ISAF Exclusive’e özel olarak yine yeni ürün ve projelerini tanıtacak. Bunun yanın sıra ürettikleri yaya ve araç geçiş ürünlerini sergileyecek olan ÖZAK ürün portföyü konusunda mümkün mertebe her segmentten ürün bulundurmaya gayret ediyor. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini de belirten ÖZAK Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Gülşen Taşdemir, “ISAF Exclusive çok önem verdiğimiz, heyecanla hazırlandığımız ve içinde olmaktan onur duyduğumuz çok büyük bir organizasyon. Sektörümüz için başarılı bir oluşum. Ziyaretçi profili, konusuna hakim ve alanında uzman kişilerden oluşuyor bu da fuarın verim ve kalitesini arttırıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” değerlendirmesinde bulundular.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de ÖZAK’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.