RADİO TEKNOLOJİ GELENEĞİ BOZMADI

Kurulduğu günden bu yana; güven odaklı, tam müşteri güvenliği sağlayan Radio Teknoloji, bugüne kadar yapmış olduğu her biri birbirinden değerli askeri, emniyet, jandarma ve sınır projeleri başta olmak üzere, tüm kamu ve özel sektör ile iş birliği yapan firmadır.

Bu yıl; yerli 4G LTE ürünü olan; Radio RT-5000-01 model 4G LTE Modem ekipmanı tanıtmayı hedefliyor. Özellikle kırsal alanlar ve GSM baz istasyonlarının erişim alanları dışında kalan zor sahalarda kullanılan LTE Modem, en iyi sinyal ve en yüksek kapasitede bağlantı sağlamaktadır.

Ayrıca; Dış ortam kablosuz ekipmanlar, Wireless, Wimax, WiFi ürünleri ile Jandarma SGYS, Askeri Hudut, Emniyet KGYS, EDS ve Belediye Akıllı Şehir Çözümleri konusunda toplantılar gerçekleştirmeyi hedefliyor.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Radio Teknoloji’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Yetkili Görüşü: Abdurrahman Pehlivanoğlu / Genel Müdür
Konferans içerikleri ve ziyaretçi kalitesi açısından her yıl üzerine koyarak kendini yenileyen ISAF Exclusive, sektörün tüm bileşenlerini bir araya toplayabilen, Kamu ve Askeri Alanda faaliyet gösteren kurumların yüklenici ve tedarikçilerle buluştuğu bir fuar. Yaklaşık 5 yıldır katıldığımız fuarda yer almak bize ayrıcalıklı hissettirmektedir.