ÖZAK GEÇİŞ TEKNOLOJİLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE YİNE YERİNİ ALDI.

ÖZAK 1974 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk ve lider turnike üreticisidir. Geçiş Teknolojileri alanında turnike, road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer ürün gruplarının üretimini yapmaktadır.

Üretimini yaptıkları yaya ve araç geçiş ürünlerinden ürünleri sergileyeceklerdir. Bütün dünyada milyonlarca kullanıcının tercih ettiği, referans ağı çok geniş olan bir ürün yelpazesi vardır. Mümkün mertebe her segmentten ürünler getirmeye gayret eden Özak, yine aynı şekilde hem yeniliklerini tanıtacaklar hem de mevcut ürünlerinin tanıtımı yapacaklardır.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Özak Geçiş Teknolojileri’ne verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Yetkili Görüşü / Gülşen Taşdemir Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü
ISAF Exclusive; Çok önem verdiğimiz, heyecanla hazırlandığımız ve içinde olmaktan onur duyduğumuz çok büyük bir organizasyon. Sektörümüz için başarılı bir oluşum. Ziyaretçi profili, konusuna hakim ve alanında uzman kişilerden oluşuyor bu da fuarın verim ve kalitesini arttırıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.