RİVO GÜVENLİK SİSTEMLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE!

Rivo Güvenlik Sistemleri,  güvenilir imaj çizgisini sürekli kılmak için zamanı, malzeme ve teknolojik ekipmanlarını müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre verimli ve etkin kullanarak, mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmaya çalışmanın yanı sıra her türlü israfı önleyerek ülke ekonomisine fayda sağlamayı hedefleyen ve çevreye zarar verecek davranışlardan kaçınmaya özen gösteren bir firmadır. Yaptıkları işlerle, çalıştırdıkları elemanlarla, kullandıkları teknolojilerle beğeniliyor, seviliyor ve takdir ediliyor olmaları sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olmalarını sağlamaktır.

ISAF Exclusive ile 2020 yılında yaptıkları yenilikleri tüm ziyaretçilere ve katılımcılara kolay bir biçimde ulaştırmayı hedefleyen firma yetkilileri CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri, diğer güvenlik sistemleri (kapı dedektörleri ve x –ray cihazları) ile fuarda yerlerini alacaklar. Ayrıca ISAF Exclusive 2020’ye özel olarak, son zamanlarda ihtiyaç duyulan ve bu ihtiyacı gidermeye yönelik olarak ürettikleri Termal Kamera’nın tanıtımı yapacaklardır. ISAF Exclusive hakkında yorumlarını sorduğumuz şirket yöneticileri Hamdi Kepez ve Tayfun Kepez, “Sektörün önde gelen firmalarını seçkin ziyaretçilerle buluşturan, firmaların yeniliklerini ve çözümlerini rahat tanıtma imkânı bulduğu önemli bir etkinlik.” yorumlarını yaptılar.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Rivo Güvenlik Sistemleri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.