EDS ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE’DE!

1990 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan EDS Elektronik, Elektronik Güvenlik sektöründe Türkiye’nin gelişmiş ve dünya standartlarında üretim tesislerinden birine, teknolojik cihazlara ve standartlara sahiptir. Türkiye geneline ve 35′i aşkın ülkeye ürün ve teknolojilerini ihraç ederek birçok projede yer almaktadır. Üretimi dışında ithalatta da kaliteyi koruyan EDS, Hanwha Techwin, Samsung Wisenet, FLIR, IPX, UTC, Kilsen, NetworX,  Zerowire, Texecom, Aleph, Klaxon, Supra, CQR,Paxton, Solo, GJD, Unitech, Phihong gibi konusunda lider dünya devi firmaların distribütörlüğünü ve dağıtımını yapmaktadır.

ISAF Exclusive ile yerli ürünlerini ve Hanwha markasını en iyi şekilde tanıtmayı, yeni bağlantılar kurmayı, var olan bağlantılarını güçlendirmeyi ve ilişkilerini ilerletmeyi hedefleyen EDS Elektronik, ISAF Exclusive 2020’ye özel piyasaya yeni sunduğu yerli ürünlerle ziyaretçilerini buluşturacaktır. Türkiye’deki ilk yerli Adresli Gaz Algılama Sistemi ve Kablosuz Alarm Sistemleri’ni görücüye çıkacaktır. Bu ürünlerine ek olarak EDS Elektronik standını ziyaret eden ziyaretçilerimiz Hanwha Techwin’in Wisenet CCTV ürünlerini canlı ürün demolarıyla standlarında inceleme imkanı bulabileceklerdir. Yerli tasarım olan Neptune, Janus ve Esense ürünleri de canlı gösterim yapacakları ürün grupları arasında yer alacaktır. Ayrıca tek başına çalışan, buton ve ipli WC ürünlerinin de yer aldığı Engelli Yardım ve Sesli Uyarı Sistemleri de fuarda ziyaretçileri ile buluşacaktır. 2020 yılında da Ar-Ge merkezi çalışmaları ile yerli ürün tasarımlarını arttırarak, yerli üretim ile güvenlik sektörüne yeni teknolojik ürünler sunmayı planlamaktadır. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini sorduğumuz EDS Elektronik Pazarlama Müdürü Vildan Keser, “Elektronik güvenlik sektöründe Isaf Exclusive bayi, entegratör ve son kullanıcı ile üretici ve distribütörleri buluşturan köprü niteliğinde başarılı bir platformdur.” değerlendirmesini yaptı.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de EDS Elektronik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.