SANAT TEKNOLOJİ, ISAF EXCLUSIVE’DE!

Sanat Teknoloji, 2003 yılından bu yana güvenlik sektörü yazılımlarına odaklanmış yerli sermayeli bir kuruluştur. Yazılım bilgi teknolojileri ile ilgili her türlü gereksinim ve probleme çözüm getirmektedir. Ayrıca güvenlik sektörü için alarm kontrol merkezi yazılımı, araç takip yazılımı ve mobil uygulamalar geliştirmektedirler.

MyAlarmsis Alarm Kontrol Merkezi Yazılımı, MyGPS Araç Takip Yazılımı, Prosec Alarm Paneli, Prosec GPRS Modülü, Prosec Ethernet Modülü, Prosec ISI ve Nem Takip Cihazı ürünlerini fuarda sergilemeyi planlayan Sanat Teknoloji müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor.

 “Prosec Alarm Paneli” ürününü bu sene tekrar ön plana çıkaracak olan Sanat Teknoloji hedef sektörlerini de belirledi. Alarm merkezleri, alarm sistemleri satışı yapan firmalar, ev ve ofis güvenliği, araç ve kişi takibi, araç kiralama ve lojistik firmaları, alan ısı ve nem takibi, eczaneler, ecza depoları, seralar vs. gibi kullanım alanları Sanat Teknolojinin hedef kullanım alanları arasında yer almaktadır.

Sanat Teknolojinin referans olarak gösterdiği alarm merkezleri ve güvenlik firmaları, sektörün büyük ve güvenilir bir paydaşı olduklarını gösterir nitelikte.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda SANAT TEKNOLOJİ’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.