RADİO TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ISAF EXCLUSIVE 2020’DE YERİNİ ALIYOR!

Radio Teknoloji Hizmetleri, geniş alan kablosuz ağ teknolojilerinde güncel ve gelecek gelişmeleri yakından takip edip hayata geçiren, sektörün lider firmalarındandır. Radio Teknoloji Hizmetleri olarak, tecrübeli teknik kadroları, ekipman kaliteleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla, kablosuz network konusunda sektörde ciddi bir yer edinmişlerdir. Günümüz teknolojileri arasında önemli bir rol oynayan kablosuz network ve switch kategorisinde üst segment ürünler olan InfiNet Wireless, Ceragon Networks, Altai Wi – Fi ve Allied Telesis gibi markalarıyla sahada çözüm sunmaktadırlar.

ISAF Exclusive ile markalarına ve sektöre değer katmayı hedefleyen Radio Teknoloji Hizmetleri Genel Müdürü Abdurrahman Pehlivanoğlu ISAF Exclusive ile alakalı olarak, “Sektörün tüm bileşenlerini bir arada toplayabilen üst seviye bir fuar. Özellikle Askeri Teşkilatlar, Emniyet ve Jandarma Kuvvetleri, Belediyeler ile ilişkilerimizi geliştirebilmemiz için önemli bir fırsat.” değerlendirmesinde bulundu. Bunların yanı sıra müşteri odaklı hizmet anlayışlarını koruyacaklarını belirten Sayın Pehlivanoğlu yeni markalarının da stantlarında olacağını sözlerine ekledi. Dış ortam kablosuz ekipmanlar, Wireless, Wimax, Wifi ürünleri ile Hudut, Jandarma, Askeri, Emniyet, KGYS, EDS ve Belediye Akıllı Şehir Çözümleri ile ISAF Exclusive’de yer alacak olan Radio Teknoloji Hizmetleri ISAF Exclusive’i bu yıl tekrar yüksek randımanla geçirmeyi arzuluyor.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Radio Teknoloji Hizmetleri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.