TANSA ISAF EXCLUSIVE’DE!

Rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı günümüz teknolojisinde TANSA yenilikçi ve kaliteli ürünler üreterek daima TURNİKE Sistemleri sektörünün lider markası olmuştur. Geçiş kontrol sistemleri ile entegre olabilen turnikeler 5 kıta 34 ülkede tercih edilerek ciddi bir referans ağı oluşturmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi, her alanda her konforda hizmet verebilen turnikeler üretme fikrini ileriye taşımıştır. Bugün teknolojide TANSA;  plazalardan iş merkezlerine, endüstriyel tesislerden toplu ulaşım alanına, eğlence ve konser alanlarından stadyum ve spor tesislerine ve daha pek çok kullanıcıya hitap eden alanda,  üretmiş olduğu turnikeler ile teknolojiyi yakalamış kullanıcı dostu güvenilir bir marka olmuştur. TANSA ürün yelpazesinin en çok tercih edilen modeli LTOP serisi hızlı geçiş turnikeleridir. Nedeni ise estetik yapısı ve görsel algısıdır. Son derece ileri teknolojik iç donanımları müşterilerin tercih etme nedenleri arasında öne çıkan özelliklerin başında gelir. Stadyum geçiş kontrol sistemleri ile entegre Turnike sistemleri konusunda önemli bir referansa sahip olan TANSA son 3 yılda bünyesine katmış olduğu 25 stadyum projesi ile vazgeçilmez olmayı başarmıştır. TANSA raylı sistemler alanında ve ulaşım sektöründe tercih ediliyor. TANSA Metro ve toplu ulaşıma hizmet veren çözümleri ile zirvede yer almaya devam etmektedir.

ISAF Exclusive’de Tripod turnikeler, boy turnikeler, optik turnikeler ve swinggate turnikeler TANSA standında ziyaretçilerin tanıtımına sunulacaktır. E-GATE PASAPORT ve BİOMETRİK KONTROLLÜ HIZLI GEÇİŞ TURNİKESİ lansmana çıkarak bu yıl fuarda ziyaretçilere tanıtılacak yeni teknolojik hızlı geçiş turnikesi modelidir.

Tansa’nın, İstanbul 3. Havalimanı pasaport geçiş ünitesi  projesi şu an en gözde referansıdır. Ülke adına yerli üretim üst teknolojik bir sistemin bu derece göz önünde bir projede kullanılıyor olması Tansa için bir gurur kaynağıdır. Çırağan sarayı, Topkapı sarayı, Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu, Çağlayan Adliye Sarayı , Avrasya metro hattı, THY kargo Binaları, Bilişim Vadisi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Medical Park hastaneler grubu ve daha  fazlası hizmet vermiş olduğu eğitim, ulaşım, sağlık, inşaat, lojistik, medya , finans, eğitim, spor alanında hizmet verilen sektör referanslarından bazılarıdır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de TANSA’ya verimli bir fuar geçirmesini dileriz.