TESAN ISAF EXCLUSIVE’DE!

TESAN, kurulduğu 1983 yılından bu yana müşterilerine, tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan karşılama konforu sunan, Türkiye’nin katma değerli teknoloji distribütörüdür. Geniş ürün yelpazesi ile, uçtan uca çözümler sunma hedefiyle; CCTV çözümleri, hırsız alarm ve ev otomasyon sistemleri, veri depolama çözümleri, kablosuz ağ çözümleri, ağ yönetim çözümleri, kulaklık setleri, sesli ve görüntülü konferans çözümleri, kablolama çözümleri, rack kabinetler, IP ve DECT telefonlar, telekom aksesuarları gibi birçok ürün grubunda alanının lider markalarının Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştiriyor. Hikvision, Qnap, Jabra, Netgear, Ligowave, Polycom, Panasonic ve Motorola bu markalardan bazılarıdır. Yenilikçi vizyonu ve iş ortakları ile yarattığı sinerjiyi, 37 yıldır sürekli geliştirmeye çalışmaktadır.

ISAF Exclusive’de, güvenlik ürün ve çözümlerinde dünyanın lider tedarikçisi Hikvision markasının yenilikçi çözümlerini sergileyecek olan Tesan; Termal kameralar, üstün gece görüşlü lazer kameralar, kişi sayma ve yüz tanıma gibi özel çözümleri ile beraber interkom ve kartlı geçiş ürünleri ve kablo, switch, monitor gibi tamamlayıcı ürünlerini de sergileyecektir.

Günümüzün ve geleceğin yapı taşı olan yapay zeka ve IoT (internet of the things) teknolojileri, Tesan’ın ürün gamları arasında önemli yere sahiptir. Yapay zeka ile kişi sayma, kimlik doğrulama, trafik denetim sistemlerine ait ürünler, yoğunluk analizi, çevre analizi, hareket algılama gibi akıllı analizlerin olduğu kameralar ve kayıt cihazları sergilenecek ürünler arasındadır. Bu sayede ürünler doğruluk oranı yüksek, daha gerçekçi veriler ile analiz yapma yeteneğini kazanmış durumdadır. Özellikle şehir izleme ve yönetim projeleri de bu ürünler sayesinde daha yetkin hale gelmiştir.

Güvenlik ihtiyacının olduğu her alan Tesan için hedef sektör ve kullanım alanı olarak sayılabilir. Bu nedenle kullanım alanı ve sektörler için çok uzun bir listeye sahip olsa da öncelikli olarak; kamu kurumları, askeriye, sınır güvenliği, hastaneler ve okulları belirtilecektir. Bu alanlarda da gerçekleştirilen birçok referans projesi sayesinde, projeler özelinde yazılımsal ve donanımsal olarak ihtiyaçlara göre revize edilmiş ürünlerin bulunması Tesan’a büyük bir artı sağlamaktadır.

Güncel referansları arasında birçok ilde devam eden akıllı şehir-güvenli yaşam projeleri, sınır güvenliği ve terörle mücadele projeleri, güvenli okul projeleri, yangın alarm ürünleri ile kamera çözümleri beraber çalıştığı AVM projeleri örnekler arasında gösterilebilir. Bunun yanında birçok kamu kuruluşu ve özel sektörde hâlihazırda Tesan’ın kurduğu katma değerli sistemler kullanılıyor. Tesan 37 yıldır biriktirdiği tecrübeler, sahip olduğu güçlü ekipler ve geniş ürün yelpazesi ile her zaman uçtan uca çözümler sunmak ve tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan karşılama hedefiyle çalışmaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de TESAN’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.