ANTE SAVUNMA ISAF EXCLUSIVE’DE!

Ante Savunma, güvenlik ve savunma sektörlerinde iki koldan hizmet sağlamaktadır. Savunma kısmında müşterek milli projelerde ve münferit ürün üretimi ile yer almaktadır. Güvenlik kısmında kamu kurum ve kuruluşlarına uçtan uca güvenlik sistemi hizmeti sağlamaktadır. Güçlü mühendis ve teknik ekibi ile sistemlerin projelendirme, destek, kurulum gibi aşamaları doğrudan Ante Savunma tarafından icra edilmektedir.

Ante Savunma, güvenlik tarafında Hanwha Techwin (Güney Kore) ve savunma sanayii tarafında Ante Savunma (Türkiye) ürünlerini ISAF Exclusive’de tanıtacaktır. Ayrıca Hanwha Techwin X Serisi ürünlerin lansmanı planlanmaktadır. Üst segment rakibi bulunmayan çözümler sunulacaktır. Savunma kısmında ise yeni nesil Anti-Drone sistemlerinin tanıtımı yapılacaktır.

Hedeflenen sektörler kamu kuruluşlarıdır. Bina, kampüs ve şehir güvenliği çözümleri ile akılcı ve profesyonel sistemler inşa etmekte; Kolluk kuvvetleri, Üniversiteler, Kamu Kuruluşlarına katma değerli proje hizmeti Ante Savunma tarafınca sağlanmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında kamu kuruluşlarına hizmet götürmektedir.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de ANTE SAVUNMA’ya verimli bir fuar geçirmesini dileriz.